Prosinec 2013

Poklidné svátkování s bakalářkou v patách

26. prosince 2013 v 14:13 | Gooverka
Nadešel ten nádherný čas v roce, kdy mám v sobě mnoho lásky na rozdávání, jsem v jednom kuse dojatá a miluju svůj život. Tento stav platí ale jenom několik dní a myslím, že dneškem jsem velkou dávku z toho poztrácela.


Tyhle Vánoce jsou hodně jiné a přeci se tolik nezměnily. Jde o všechno to kolem mě, co si uvědomuju a co neustále zaměstnává můj mozek. Oproti minulému roku jsou všichni v mé rodině zdraví a tentokrát jsem se nemusela starat o jednu velkou dárkovou porci, nemám totiž žádného muže. Taky se nedrtím na žádné zkoušky, takže by se na první pohled mohlo zdát, že moje Vánoce budou nejoddechovější za hodně dlouhou dobu. OMYL!

Vývoj?

3. prosince 2013 v 22:16 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Před několika týdny jsem na diskotéce potkala několik známých lidí, kteří dřive bývali mým nejbližším okolím. Viděla jsem svou bývalou lásku, o které jsem si až do sedmé třídy myslela, že je mým životním partnerem. Pak také kamarádku, která dlouhou dobu bývala tou nejlepší (měla jsem jich několik) a já ji neviděla snad 3 roky. Měla jsem radost, že je po tak dlouhé době vidím, ale současně mě to donutilo zavzpomínat na časy, kdy jsem je ještě doopravdy znala.

Protože ty dva, co jsem před několika týdny potkala, dnes neznám vůbec....

A tak jsem včera večer, když jsem nemohla usnout, začala vzpomínat na všechny ty lidi, které jsem před několika lety milovala. Hlavně na všechny kamarádky (opět, bylo jich hned několik), které měly být mými souputnicemi na celé mé cestě životem. Snad osud si s mojí cestou zahrál a tak je dnes všechno jinak. Hlavní je, že dnešní realitu (co se týče mých přátel), jsem si ve své malé hlavě před mnoha lety ani nepřipouštěla. A i když tomu sama někdy nevěřím, současnost je asi tou nejlepší variantou ze všech. A tak jsem se zamyslela. Kde byly mé kamarádky před lety (po skončení základky se skoro ani s jednou nevídám) a kde jsou vlastně dnes? Ten vývoj! je fakt neskutečný. Ale popořádku....