Říjen 2013

10 NEJ - Říjen 2013

28. října 2013 v 20:09 | Gooverka |  10 NEJ
Tuhle rubriku jsem poslední dobou vážně ignorovala a hodně to tu flákala. Posledním měsícem byl červenec a já se za to upřímně stydím. Mimochodem: V červenci byla moje nejoblíbenější písnička od Adama Mišíka. O víkendu jsem ho viděla naživo a musím říct, že to vůbec neznělo stejně a hrozně se mi to nelíbilo. Nedokázal ty tóny vytáhnout, něco bylo falešný, ale je ještě hodně mladej, takže až mu ten hlas domutuje, snad to bude OK. :-D

1) Nejoblíbenější písnička měsíce
Tahle rubrika mě prostě zabíjí, každý měsíc mám několik písniček, které zbožňuju a prostě si nemůžu vybrat.
Řadím sem ale všechny písničky od skupiny Bastille, pokud jste nic neslyšeli, pusťte si tuhle a nebo třeba Pompeii!


Nemůžu sem nedat ani českou skupinu Bek Ofis. Jestli neznáte jejich Náhradníka nebo Waterfall, je to největší hudební chyba vašeho života a musíte ji co nejdřív napravit! Já si stáhla celou jejich desku a je tam daleko víc skvělých písniček, než jenom tyhle dvě.


Potřebuju chlapa?

19. října 2013 v 14:44 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Už několik týdnů si kladu jednu velice jednoduchou otázku. Prakticky od druhého stupně základní školy jsem nebyla bez kluka více než pár týdnů. V prváku na střední jich bylo hned několik, ale znáte to. Potřebovala jsem se vybouřit, trochu zlobit a zamilovávat se každý večer do jiného. Takže, dokážu tedy být sama více než pár týdnů? Potřebuju chlapa tak zoufale, že vezmu toho prvního, který přijde, jako se to stávalo v minulosti?

Většina střední školy a teď i vysoká byly spojené jen s jedním mužem. Za tu dobu, co jsme byli spolu, jsem nepřestávala děkovat bohu. Byl to kluk, který mě miloval, nikdy by mě nepodvedl a nikdy by se nezajímal o žádnou jinou, pokud bych mu nedala důvod. Celých pět let jsem tento stav také proklínala, i když si možná myslíte, že jsem blázen. Došla jsem k tomu, že asi trochu ve vztahu potřebuju žárlit, potřebuju tomu druhému dokazovat, že já jsem pro něj ta nejlepší. A hlavně nezakrnět. Nic jsem dokazovat nikdy nemusela, a všichni víme, jak to dopadlo.....

Od kluka chci teď něco jiného, než jsem požadovala na střední. Chci mít vedle sebe někoho stejně cílevědomého, koho práce nebo studium baví a jen nepřežívá ze dne na den. Chci chlapa, kterej bude mít i svoje zájmy, chodit s klukama na pivo, jezdit s partou přátel na výlety a nebude viset jenom na mě. Jsem ráda sama se sebou, nepotřebuju se se svým partnerem vidět každý den, i když jsem v nejvyšší fázi zamilovanosti. Chci mít svůj čas, na svoje seriály, na blbnutí s kamarády i na práci. Vím, že každý to má jinak, tak si to prosím neberte osobně.

Malilinkatá depka

6. října 2013 v 18:29 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nechci tento článek házet do rubriky Na dně, protože tohle rozhodně není dno. Tohle je normální začátek školního roku, kdy začíná všechen stres. Učitelé na studenty hážou seznamy literatury, požadavky, seminárky i referáty. Jelikož mám ve třetím ročníku jen dva předměty, nic takového se poprvé v mém životě nestalo. Jasně, budu muset na semináře chodit, možná udělat nějaký referát, ale to mi nezabere dlouho. Proto byl pro mě začátek letošního školního roku úplně jiný, v lecčems daleko lepší a oddechovější. Nic jsem si nepřipouštěla vlastně až do dneška, den před mými prvními konzultačními hodinami k bakalářské práci.