Srpen 2013

Ježiši já mám blog?!

31. srpna 2013 v 13:54 | Gooverka
Skoro vždy píšu na blog články, které mám předem promyšlené. Vím co chci sdělit, o čem psát, jak končit. Tento článek píšu pozdě večer, spontánně, zveřejním ho ale až ráno.
Tak takhle asi vypadá můj týden. Poprvé ve svém životě fakt zapomínám, že vás tady mám. Vždy, když jsem na počítači, vůbec ho nezkontroluju, nezajímám se o nové komentáře, naslibované články si ani nepamatuju. Můj blog a starost o něj se posunuje do temna mojí mysli.
Poprvé za dlouhou dobu už nemám čas ani na svou vlastní internetovou platformu. Na svoje soukromé místečko, kde můžu napsat vlastně cokoliv, aniž by mě někdo soudil. A já vlastně ani nevím proč. Čas by možná i byl, nálada taky, takže?

Připadá mi, že můj život nabral děsivé otáčky. Z posledního měsíce jsem byla doma pořádně snad tři dny, kdy jsem odpočívala, četla a o internet se prakticky nestarala. Minulé dva dny jsem byla od rána do večera v práci, dnes možná trochu odpočinku a od neděle? Každý den alespoň malá akce. Nechci vypisovat všechno, co se u mě bude dít, ale věřte mi, nezastavím se. V úterý bych měla jet na další přednášky, zase s šéfem a zase se potkat s tou skvělou partou lidí, o které víte z minulého článku. Blíží se Davis cup, každý den si prohlížím lístky na svém stole a nesmírně se těším. Měla bych se taky potkat v blízké době s lidmi, kteří vždy byli a budou součástí mého života, jen jsem na ně neměla pár měsíců/let čas. Podnikání akcí s mojí nejmilejší je tutovka, vidíme se několikrát v týdnu a bez její přítomnosti to prostě už nejde.

Věřte mi, nechci to tu zanedbávat, fakt ne, ale poslední dobou nevím, kde mi hlava stojí. Když se podívám zpátky do minulých let, jsem si na tisíc procent jistá, že lepší prázdniny jsem ještě nezažila. Jasně, nebyla jsem u moře, pravděpodobně ani nebudu. Republiku jsem sice opustila, ale vydala jsem se JEN do sousedního Slovenska. Ale víte jak. Není všem dnům konec a já jsem si jistá, že tenhle rok naši zem alespoň na krátko opustím.
Za poslední měsíc jsem poznala tolik nových lidí, jako za uplynulých pět let. Jsem poslední dobou chodící reklama na štěstí. Každý týden mám v diáři alespoň jednu velkou akci, ze které se pak druhý den vzpamatovávám. Ale mám pocit, že nejsem jediná. V mém okolí se dějí velké věci, kolem mě se mění lidé a já si myslím, že je na tomto létě něco speciálního. Nemáte taky ten pocit?

Mimochodem. Byla jsem na úžasné výstavě s názvem Ivan Lendl: Alfons Mucha v Obecním domě v Praze. Ráda bych o ní napsala, ale nevím, jestli by vás to zajímalo. Dejte mi vědět do komentářů! :) Díky....

Sázavafest 2013!

11. srpna 2013 v 12:14 | Gooverka
Už po šesté za sebou na Sázavafestu. Bla bla bla..... všichni jste to stokrát slyšeli, jak to miluju, jak je to každoročně jedna z nejlepších akcí atd. Nemá smysl psát dlouhý článek, protože moje nejmilejší to všechno nádherně shrnula i s fotkama a videama. Takže pokud chcete vědět přesně, jaké kapely jsme viděly, přečtěte si to u ní.

Pistácie má nejlepší foťák ever a na jejích fotkách mi to strašně sluší (rozumějte, v rámci mezí, prostě si na nich připadám štíhlejší a hezčí). Nevím čím to je, ale skoro všechny fotky, na kterých jsem, jsou děsně hezké. Hodně z vás mě má v přátelích na FB, kde jste fotky mohli vidět, a musím říct, že s tolika "lajky" jsem se snad ještě nesetkala. Největší dík ale patří slečně fotografce, samozřejmě.
Tenhle rok byl úplně jiný, přelomový a možná i nejlepší. Lesopark ve Světlé nad Sázavou byl snad tím nejneobvyklejším místem pro hudební festival, ale to nádherný prostředí atmosféru ještě podtrhlo. Jelikož bydlíme asi jen 40 km od tohohle místa, rozhodly jsme se, že jsme velké holky, že si pujčíme auta našich rodičů, nebudeme pít alkohol a prostě si přijedeme a odjedeme, kdy budeme chtít. Žádné spaní ve stanu, žádné tři dny bez sprchy, žádná únava.

10 NEJ - Červenec 2013

4. srpna 2013 v 14:10 | Gooverka |  10 NEJ
Jsem tu zase s 10ti nej, tentokrát za červenec, tak snad vás to bude alespoň trochu bavit.

1) Nejoblíbenější písnička měsíce
Tady je to vlastně remíza, protože se vážně nedokážu rozhodnout. Úplně z ničeho nic se objevil na naší hudební scéně novej mladej kluk, po kterym musí mladší holky fakt šílet. Jako osobnost mě nezajual, ale jeho nová písnička jo. Hlavně ta hudba je suprová, asi umí fakt zpívat a na český hudební scéně prostě něco nevídanýho. Znáte? Adam Mišík - Tvoje světy


OneRepublic jsou moje srdcovka, jejich písničky znám fakt dokonale. Tahle je ale stejně výjimečná, jako ty předešlý. Na jednu stranu strašně nádherně pomalá, na druhou zase plná energie, nádhernej zpěv, nemám co dodat. Dokážu si ji pustit několikrát za sebou. OneRepublic - Counting stars