Květen 2013

Random?

29. května 2013 v 15:09 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Už asi půl hodiny mám otevřené okno s novým článkem a vůbec se k němu nemůžu přinutit. Vše je u mě teď jako na houpačce. Stres ze zkoušek střídá radost po každém zdárném pokusu, ale taky i pocity úplného šílenství a rezignace. Za týden se mi nálada vystřídá asi tak tisíckrát a mé okolí většinou vůbec nechápe, co se se mnou děje. Výbuchy smíchu, pláč, věty typu "už je mi jedno, jak to dopadne, hlavně to chci mít za sebou",střevní problémy z vína, kafe, energeťáků a žádného jídla. Mohla bych pokračovat i zmíněním nákupní horečky, věčným nicneděláním, sakrováním a koukáním na tenisové Roland Garros. Mám určitě méně zkoušek než minulý semestr, ale tři jsou opravdu hardcore. Jednu už mám zdárně za sebou, u druhé nevím výsledek a třetí dělám příští týden. Pokud se mi povede všechno na první pokus, příští pátek mi začínají prázdniny. Slibuju, že se začnu blogu víc věnovat, celé to tu předělám a vymyslím i novou náplň článků!

Jak jste si tedy přečetli v minulém odstavci, nejsem schopná žádných kloudných úvah, a tak přidávám článek s random fotkami. Omlouvám se za jejich kvalitu, ale random je prostě random, a mobil je v tomto případě na mě až až.


1) Kindle ještě ve starém gumovém obalu na doma, tuším, že jsem zrovna četla Noc na Karlštejně? Plus nový hrníček, který jsem si sama koupila, hlavně na kafe a frappé.
2) Knížka co čtu teď, Stanice Tajga od Hůlové. Čtu jí už hodně dlouho, a tahle fotka je pár týdnů stará. Nemám teď na knihy vůbec čas. Svíčka rozsvícená ještě za deštivých a skoro zimních dnů.


3) a 4) Kindle už v novém obalu. Objednaný z ebay, stál mě asi 200 Kč, u nás nic takového neseženete, takže doporučuju objednat z internetu. Pouzdro mi vyrazilo dech, je krásně pevné a kvalitní, navíc na druhém obrázku můžete i vidět, že si do toho pouzdra můžu zasunout ruku a čtečka mi tudíž vůbec nemůže spadnout. MILUJU!


10 NEJ - Duben 2013

7. května 2013 v 20:27 | Gooverka |  10 NEJ
Už dloooooohu jsem nic nenapsala a dneska je den D, protože jsem se konečně k něčemu dokopala. Snad vás mých 10 nej za měsíc Duben bude bavit....

1) Nejoblíbenější písnička měsíce
Tak tady mám jasno. U několika kamarádů na FB a i na hlavní stránce Youtube sem zahléla písničku od Johnyho. Na první poslech mě naprosto chytla a myslím si, že je daleko hezčí než originál. Ta hudba je skvělá, a ač takovej styl hudby moc nemusím, tuhle jsem schopná si pustit desetkrát dokola. Ten kluk má krásnou barvu hlasu a je to sympaťák. Můžete si tipnout, co při psaní tohoto článku právě poslouchám ....


2) Nejoblíbenější seriál měsíce
Seriál Revenge mám ráda už dlouho, ale v dubnu se celý příběh začal hodně komplikovat a já se těším na každý další díl. Pokud hledáte nějaký seriál z prostředí vyšší bohaté vrstvy, s nádhernými muži a spoustou intrik, tak se podívejte na tenhle.