Leden 2011

značka zanedbávání!

22. ledna 2011 v 12:22 | Gooverka ♥
www.gooverka.blog.cz
Moc se omlouvám všem, kteří můj blog čtou pravidelně (ehm, já a...?). Po docela dlouhé době mám velikou chuť napsat na blog všechny mé pocity z uplynulých dní, protože mám v sobě hrozně moc radosti, a nemůžu ji ventilovat najednou. Vše co se kolem mě děje nějak souvisí s mou budoucností a školou. Tak to bude asi už po zbytek tohohle roku. První takovou "jobovkou", která mě dokonale vyvedla z rovnováhy byla jednička ze čtvrtletky z matiky. Já, trojkařka a čtyřkařka, dostala za jedna. Neučila jsem se na ni nijak speciálně, prostě stejně intenzivně, dva dny předem, jako vždy. A najednou se to vyplatilo. Má známka klesla z horší trojky na skoro horší dvojku. Teď už je to všechno jasné. Žádná čtyřka na vysvědčení. Jen jedna trojka z matiky, a samé dvojky. Moje nejlepší vysvědčení na střední? JO!
Během těchto dvou týdnů jsem navštívila 3 univerzity. Tu v Hradci, Pardubicích a včera MU v Brně. Melu tu o tom už rok a půl, takže nikoho, kdo můj blog čte pravidelně, nemůže vykolejit, že do MU jsem se zamilovala a moje motivace se tam dostat vzrostla nejméně o 200 procent. Prostředí úžasný, profesoři hrozně moc příjemní a žurnalistika tam prostě vypadá skvěle. Teď už "jen" zvládnout NSZ a BRNO je moje! Abych tu nepsala jen o MU, Pardubice mě také nadchly. Strašně moc zajímavé předměty, a jestli to Brno nevyjde, tak jsou mou jasnou volbou. O maturitě jsem ještě ani nezačala uvažovat, beru jako hotovou věc, že ji prostě nějak zvládnu. A vysoká? Ta je přece důležitější. S gymplem můžu jít leda tak prodávat do Kauflandu (nic proti prodavačkám). 
Prostě se mi nějak všechno daří. Doufám, že mi to vydrží i v mém osobním životě, s tím mým beranem. Doufám, že udělá všechny zkoušky, a že se mnou bude po celou dobu maturit a snažení se o výšku. 
Budu se jako vždy opakovat, ale přeju hodně štěstí všem maturujícím, protože přesně vím, jak se teď cítí.