Červenec 2010

stará osmnáctiletá bréca

24. července 2010 v 12:26 | Gooverka
Jo, už jsem taky zavítala mezi ty plnoleté. A i když sem se ráno probudila a měla jsem děsnou horečku, nějak to prostě nevnímám. Jen sem chci napsat a informovat vás, že jsem se dneska v 8 hodin ráno narodila a už je to osmnáct let zpátky. A ani ten déšť mi nevadí, protože mám vlastně déšť ráda... :))))

nuže ..

18. července 2010 v 15:23 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
www.gooverka.blog.cz
A tenhle déšť mě fakt moc baví. Protože mi není vedro, můžu doma konečně uklidit, aniž bych se potila a můžu taky konečně bejt na počítači, aniž by se převařil z toho horka.
Minulý týden jsem si hledala na netu, kam bych tak mohla jít, až skončím střední. Prošla jsem si pár vysokých a udělala si docela přesný obrázek toho, co bych vlastně chtěla. Ano, je to furt ta žurnalistika a furt je to ta masová komunikace. A i když se na tento obor dostane třeba jen 17 procent přihlášených, věřte, že já to zkusím. A nejvíc se mi asi líbí Masarykova univerzita v Brně (KLARIIII). Jsou tam tak 3 nebo 4 obory, které by mě fakt bavily, takže pár příhlášek na tuhle školu si asi fakt podám. Karlovka v Praze to jistí taky ale musím se podívat i na další školy i obory. A proč tu o tom mluvím? Protože už za půl roku musím mít podanou přihlášku na VŠ a já se zatím ani nekoukla kam bych chtěla jít. A taky, když takhle prší a člověk sedí doma u počítače a nemá co dělat, koukne se na své staré články na blogu aby se něčím zabavil.....A víte co? Je děsně hezký jak už tu dva roky melu o Jeníkovi, hlavně ten první rok je komickej. A když sem se koukla na článek, který jsem psala asi před měsícem, poznala jsem, jak jsem vyspěla. Moje písmenkování se docela dá i číst a mnohé z vás dokonce i baví. Tak proč se bát, podat si příhlášku na žurnalistiku, i když moje písmenkování není v žádném časopisu ale jenom zde? Asi si o tom ještě musím podrobnějc promluvit s Jeníkem a hlavně s rodičema ale nu což...
Ještě jedna zprávička, včera jsem byla na festivalu české hrady na kunětické hoře u pardubic. Bylo to mega fajn a o to víc se těším na Sázava fest, kam s kámoškou vyrážíme už potřetí.
NAROZKY MÁM UŽ ZA 6 DNÍ!!!!!

zelená pro řidičák

14. července 2010 v 13:08 | Gooverka
Jo, já to dokázala. Po třech měsících strádání a depresí jsem to dokázala. Moje EEG vyšetření je víceméně čisté a já můžu vesele zahájit proces zaučování v autě. Ani nevíte, jak se těším. A oddechla jsem si, fakt že jo. Najednou mi spadl velký kámen ze srdce a já můžu zase poklidně žít, tak jak předtím.
www.gooverka.blog.cz
A nejlepší na tom všem je, že se mi teďka všechno vede. S rodičema dovolená byla fajn. Mám spoustu novejch krásnejch věcí a hlavně nový zážitky. Památky úžasný, mentalita slováků neuvěřitelná a prostředí skvělý. Nějak se mi to nechce rozebírat, odkaz na fotky je zde.
Za deset dní mám 18nácté narozky a nehorázně se na ně těším.
S Jeníkem je to dneska dva úžasné dlouhé roky, nechce se mi tomu ani věřit jak to uteklo. Naše krize je snad zažehnána a já se těším na další skvělé měsíce. Za třičtvrtě roku je tu maturita a on (chudák) mě bude muset děsně podporovat, protože bez něj to nezvládnu.
Je mi HEJ. Fakt že je. A možná si to i zasloužím.
Díky vám všem, dali jste mi ohromnou sílu a i díky vám jsem to všechno zvládla :))))))

nashledanou

3. července 2010 v 12:03 | Gooverka
www.gooverka.blog.cz
Ani jsem si neuvědomila, že už začly prázdniny.
Jak se mám? Mám se moc dobře. Začala bych školou. Dostala jsem velkou pochvalu, jak od třídní, tak doma. Mám nejlepší vysvědčení za celou moji střední a to tři trojky (matika, fyzika, chemie) tři dvojky (anglina, fránina a seminář z dějepisu) a sedm jedniček (tělák, biologie, seminář z angličtiny, zsv, ssv, dějepis, čeština). Prostě největší spokojenost jaká kdy mohla bejt. Jsem za to fakt ráda, protože tohle vysvědčení je jedno z nejdůležitějších na vejšku.
S Jeníkem máme trochu krizi. Říká se, že dva roky ve vztahu jsou krizový a já si myslim, že to je víc než pravda. Potřebujeme se asi posunout někam dál, než jsme teď a já doufám, že se nám to nepokazí a my budeme spolu. Zítra odjíždím na 8 dní s rodičema na dovolenou a já doufám, že se to mezi náma pročistí a všechno bude v pořádku.
Už jen jedenáct dní do kontroly.
Největší radost mám ze včerejšího dne. Berdych se nám dostal do finále Wimbledonu a nikdo kromě mě mu nevěřil. Ale já věděla, že ho porazí, protože když porazil Federera, tak už všechno kromě Nadala je lehčí. Sice mě štve, že to zítra neuvidím ale Berdych Nadala porazil už třikrát, což je víc než kdy porazil Federera. A Tom už může jen překvapit, držím mu palce, i když to asi nebude lehký. Plus ještě jedna skvělá zpráva. Nečas taky nechce na příští rok státní maturity a ČSSD už podala návrh o odložení. Sice se to definitivně dozvíme až v říjnu, ale alespoň už konečně budeme vědět, jak to teda všechno bude.
Jedu na již zmiňovanou dovolenou na 8 dní. Jedu s rodičema do Budapeště, Bratislavy a pak do Zlína. Doufám, že se máte fajn a uživáte si tohohle nádhernýho počasí.
Mějte se fajn, já napíšu, až se vrátím.