Únor 2010

šílenost

26. února 2010 v 15:15 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Vím jaké je to stanout na dně, ale také vím jak se co nejlépe odrazit, a vyletět za chvíli zase nahoru.

Nejšílenější týden školy je za mnou, konečně! Plesová sézóna už skoro taky. Dneska poslední ples našeho gymnázia. Ale zítra možná ještě půjdu s Jeníkem a jeho kamarády na nějaký hasičský, takže poslední mě čeká zítra. Doufám, že vy jste měli lepší školní týden než já. Příští už si konečně oddechnu, alespoň částečně. Jinak už jsem si domů přinesla přihlášku do autoškoly, ani nevíte jak moc se tam těším. Myslím, že mě to ježdění bude moc bavit. Jen jsem vám chtěla napsat, že u mě snad všechno okej, že si chci užít víkend atd.

The most important thing in communication is to hear what isn't being said.


jak nenávidět

21. února 2010 v 17:37 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
poradím vám jak nenávidět školu ještě více než kdy dřív. mě se to povedlo, vážně! první poprázdninový týden byl dobrý. pár písemek sice bylo ale né tak moc a né tak náročné. ovšem zítra a další následující 4 dny to bude PEKLO. na každý den alespoň dvě písemky. shrnula bych to tak, že kromě fyziky a chemie píšeme vážně ze všeho. Nejen že mám deprese z toho, že nic nestíhám ale taky jsem chtěla začít druhé pololetí skvěle a zatím se mi to tak nevede. A nejvíce se bojím zítřejší písemky z matiky. není to vůbec těžká látka, doma spočítám všechno a s přehledem, ale až nám profesor rozdá písemky, zase nebudu vědět.
Moc si přeju aby byl už květen. Nejen, že bude učení už určitě lepší ale taky začnu chodit do autoškoly a já se tam bůhvíproč strašně těším. A taky se těším na prázdniny, na ty letní. mám tolik plánů, tolik možností. a hlavně po prázdninách už budu ve čtvrtáku. už chci mít maturu za sebou a spokojeně si užívat 3 měsíce prázdnin. to bude teprve něco.

Katy Perry feat Timbaland - If We Ever Meet Again

16. února 2010 v 16:42 | GooverkaJejí zpěv a styl se mi líbí už hrozně dlouho ale její spolupráce s výborným Timbaland je něco naprosto úžasnýho.

chmm?

12. února 2010 v 21:12 | Gooverka
Můj den začíná v jedenáct hodin. Mám prázdniny, takže se nezatěžuju převlíkáním se z pyžama, a pokud někam odpoledne nevýrážím, chodím jen v županu. A jelikož se mé prázdniny schylují ke konci měla bych vám tu asi taky napsat co jsem dělala. Zjednodušeně řečeno, nic. Přečetla jsem hromadu knížek (konečně! tuturutůůů), koukla se na Michael´s THIS IS IT a na skvělý film Chceš mě, chci tě, byla s Jeníkem nebo s nej kámoškou, uklízela a nebo hrála hry na počítači. Zítřejší den bude ale naprosto jiný. Chvíli po poledni pojedeme s kámoškou nakupovat. V pět už ale máme rodinnou večeři (radši se ani neptejte proč!!) a večer se MOŽNÁ uvidím s Jendou.
Ovšem mé obavy směřují k neděli. Po dvou týdnech nicnedělání (BRUSEL + prázdniny) se budu muset začít učit na test. A budu muset zase zajet do toho každodeního stereotypu jménem škola. Nechce se mi, ale těším se na ty lidičky tam, už jsem je zase dlouho neviděla. A ten Brusel s nima byl fakt the best. K svátku jsem dostala miliony kytek a tak tu teď sedím obklopená vůní všech kytek a těším se na zítřek. Nedivte se změnám designu, protože někdy prostě není co dělat. Asi se vrátím k povinné četbě na maturitu (Suchý a Šlitr jedou!) a půjdu vyjímečně brzo spát. Těm co prázky ještě neměli (věřím, že to je převážná většina) přeju hezké nicnedělání a nám co jsme je měli teď přeji úspěšný návrat do školy a do normálního života...

brusel - belgie (le brusel avec le belžik)

7. února 2010 v 11:24 | Gooverka
<- této fotky si nevšímejte - je trochu přehnaná :D ;)))) Co říct o Bruselu? Bylo to vážně moc fajn. Až na to, že nemuselo tolik pršet ten první den, únava by mohla být menší a trochu méně by se mohlo chodit po městě. Bydleli jsme v formulích (kdo ví, ten ví), jídlo bylo na hranici normálu (výborné snídaně, trochu divnější belgické obědy v evropských institucích a velice zvláštní večeře v luxusních restauracích). Přednášky o EU a jejich fungování povětšinou velice zajímavé. Kolektiv naprosto skvělý. Byl to náš první delší společný výlet se třídou a musím říct, že jsem si ho náramně užila. I když jsem se moc těšila domů na Jeníka, svoji postel a na normální jídlo, bylo to tam svým způsobem super. I nějaká menší dívčí pyžamová párty s pár holkama ze třídy proběhla a my si konečně popovídaly. Musím říct, že do Belgie a do Bruselu - a zvláště do parlamentu nebo i do Rady EU, se nikdo moc nedostane a tak jsem ráda, že jsem ty věci tam viděla a že mi to snad i k něčemu bude. Z Belgie jsem si dovezla skvělou beranní hučku (fota na konci článku) a pro Jeníka pralinky a nádherný triko na Valentýna. A i když mě chvílema za ten týden bolelo v krku a přijela jsem s ohromnou rýmou, ten výlet fakt stál za to.

btw: Dneska mají svátek všechny Verunky. Všem Verunkám a i sobě přeju vše nej nej nej.