Leden 2010

boží!!

30. ledna 2010 v 13:45 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
chtěla jsem tento článek zařadit do rubriky - ty lepší časy, ale nějak to nešlo. začala bych školou. vysvědčení? sucks! má první a poslední čtyřka v životě a to z matiky, k tomu další tři trojky a jinak jedničky a dvojky. mělo to být supr vysvědčení - a bylo by - nebýt mé neschopnosti a té hrozné látky v matice. ovšem je tu jedna polehčující okolnost - potěší vás, když vám třídní řekne, že vidí jak jste se zlepšili u ní v předmětech a že jí ta čtyřka mrzí. nebudu tu však mluvit o tom, co mi na to řekli rodiče. i když vím, že mamka to vidí, jak se snažím a táta to neřeší - ani jeden neumí dát najevo to, co bych chtěla slyšet. chtěla bych aby mi někdo řekl, že to přeci nevadí, že vedle jednou musí šlápnout každý, i když se snaží. doufám, že alespoň vy jste měli skvělý vysvědčení a já to tu už nebudu rozebírat, protože známky přece nejsou všechno ne?

V pondělí odjíždím se třídou na 4 dny do Belgie, do Bruselu. Naší hlavní náplní budou evropská sídla parlamentu a vše kolem toho. Jsem hrozně ráda, protože musím přežít už jen pondělí ve škole a pak hurá Brusel a prázdniny. Jsem moc ráda, za tu možnost poznat další část Evropy, protože budu zas o něco chyřejší a ty věci co tam uvidím se mi jistě budou hodit do života. a možná taky konečně sakra pochopím o co v té politice vlastně jde!!!

od včerejška mám oficiální fotku v jeníkově rodinném albu!
omlouvám se za delší nezájem o tento blog, ale nějak nebyla nálada se s ničím svěřovat ..

a pořád dokola

23. ledna 2010 v 11:51 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
nebudeme si nic nalhávat. poprvé jedna čtyřka na vysvědčení a to z matiky. netřeba říkat jak moc mě to štve. moje cíle byli daleko vyšší a já na ně nedosáhla. ještě prozatím ne. doma máme galeje. táta se mnou už týden nepromluvil a on mohl být ten jediný, který by mi řekl že mu ta čtyrka nevadí. ale on se mnou nemluví a tak mě nikdo neuklidnil, nikdo nic neříká, všichni jen mlčí. plesová a mejdanová sezona začala. včera skvělá oslavička, za týden maturiták s Jendou. jediné na co myslím je to, že za týden touto dobou se budu balit do Bruselu, kam jedu se třídou. je to náš první a asi i poslední společný výlet a my si ho hodláme co nejvíc užít. moje nová mp4 mi přišla z opravny a jestli se ještě jednou zasekne, tak asi něco rozkopu.

moje nálada je v pohodě, vlastně se mám fajn. jen poslední dobou vidím jen to negativní a jinak to prostě nejde. kdo ví, ten ví (viď Infarko? :*)

nenene

14. ledna 2010 v 15:27 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nevím co napsat. Je tu nějak prázdno. Kolem je prázdno.

DNESKA - rok a půl s Jeníkem - tleskám sama sobě a hlavně jemu :)

Ve škole žádnej úspěch, moc se mi o těch věcech tam nechce psát, možná někdy jindy až bude jiná nálada.

Jinak je vše okej, žiju. Za dva týdny odjíždím s třídou do Bruselu na 5 dní. Těším se, přecejenom zase vypadneme ze školy.

Doufám, že vás známky a to množství testů ve škole nesložilo jako mě a že se máte fajn.

Nojo.

nedá se svítit

5. ledna 2010 v 20:39 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Ani nevím o čem psát. Ale cítím, že můj blog a nebo taky i někdo z vás můj článek potřebuje. Vlastně jsem vůbec nenapsala, jak jsem slavila silvestr. Bylo fajn. Nebyl to nejlepší silvestr jaký jsem zažila ale zase to nebyl propadák. Byla jsem s Jeníkem a jeho bývalou třídou u jedný jeho bejvalý spolužačky doma. Bezesporu daleko nejmladší jsem tam byla já. I když se mi tam zprvu nechtělo, nakonec jsem si to i docela užila. Opojení alkoholem bylo malé a nic jsem ani nevyvedla - viz minulý rok. Myslím, že Jeník by měl být rád, že má holku jako jsem já. Protože, kdyby měl nějakou jinou tak ta by to všechno nevzala asi tak v pohodě jak já. Jsem dost komunikativní člověk a tak jsem se seznámila s nějakejma novejma lidma, ale hlavně jsem se bavila s jeho spolužáky a to už je co říct. Sice se se mnou bavili tak 3-4 lidi ale nějak jsem to přežila. Přežila jsem i to, když v polovině večera někam zmizel s kamarádama a mě tam nechal samotnou a nic neřekl. Nebo i to, že hostitelce ani neřekl, že u ní budeme spát - nakonec sem to tam s ní domlouvala já. Prostě typickej chlap, kterej nemyslí na okolnosti. Ale co bylo, to bylo. Nějak sme si to mezi sebou urovnali. A i když mě štve, že když je v Praze s kámošema na koleji - mě skoro nepíše ale nějak to zkousnu. Zkousnu i to, že mu denně píšu dva maily a mě už měsíc žádný mail nepřišel. Snažím se spíše soustředit na tu školu. Vím, že to nedělá schválně a vím i to, že si neuvědomuje, že já jeho plnou podporu potřebuju i když je 70 km daleko. Aneb kdo zažil vztah na "dálku" ví o čem mluvím.

Další etapa našich životů skončila. A teď už se musíme vrhnout do nového roku a jít dál. Hlavně prosím nebuďte jak já a minulost nechejte minulostí - nerejpejte se v ní. Aneb co bylo, to bylo a my to nezměníme. Není potřeba se tím ještě zabývat. Je potřeba skočit do života oběma nohama, život znovu nezačíná ale pořád pokračuje. I vám přeju krásný nový rok, a ať je lepší než ten předchozí. A přeju vám hlavně hodně zdraví, protože i když si to neuvědomujeme a bereme ho jako automatické, je pořád přeci jen nejdůležitější.

Kesha - Tik Tok

2. ledna 2010 v 14:05 | Gooverka

Můj nový objev. I když jí deska u nás má vyjít až pátého ledna, já už jí mám dva dny stáhnutou a neposlouchám nic jiného.

Before I leave
Brush my teeth with a bottle of Jack