Srpen 2009

nový/starý začátek?

29. srpna 2009 v 14:45 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Mám jenom jediný přání, nikdy neskončit špatně ..
A už se to blíží, jojo. Po pokoji mi zní hlas Tomáše Kluse a já si užívám poslední zbytky končících prázdnin. Nutno znovu zmínit, že tu na to kašlu. A myslím si, že to už jinak nebude. Bude škola, daleko víc učení, daleko víc hodin, pár nových profesorů, nový předměty, nová vidina hubnutí, cvičení, squash, Jeník, pařby, kamarádi a tak to půjde furt dokola. A už to nebude ani prvák, ani druhák. Už to bude TEN třeťák, achjo, strašně to letí. Musím podotknout, že se na ty první dny školy těším, ale co bude potom? Už jen 10 měsíců otravy a nadávání. Třetí týden v září jedeme se školou na turistický kurzy, já si vybrala vodu (Vltava) a někdy na konci září snad vyjde ta soutěž, kterou jsme zmákli a poletíme zadarmo do Bruselu. Žádné jiné vyhlídky zatím nejsou, teď je nejpřednější začátek tý školy. S Jeníkem máme špatný období vyčítání a nervozity. Je to z toho, jak jsme prakticky celý prázdniny byli spolu a i z toho jak se oba bojíme jeho odjezdu do Prahy na novou školu. Ale tady to nechci řešit, jsem ráda, že jsme si to nějak vyříkali a zase to všechno zajelo do starých dobrých kolejí. Moje poslední slova budou stejná jako vždycky. Užijte si poslední víkend před tím, než to všechno začne a hlavně se tou školou ještě moc nestresujte.

:) ;)

perfektní?

23. srpna 2009 v 12:36 | Gooverka |  NA DNĚ
Omlouvám se za menší/větší výpadek. Byl způsoben částečně mou nepřítomností ale také dlahou, kterou jsem měla týden na pravé ruce. Jela jsem s Jeníkem na výlet a tak nějak spadla z kola, takže to odnesla nejen pravá ruka ale i nos. Po týdnu jsem si dlahu sama sundala, už mě to nebavilo, za pár dní jdu na kontrolu.

Dneska mi dorazila nová skříň do pokoje, takže tu na ní musím udělat prostor a taky to tu uklidit.

Včerejší večer? Forever and Never. Prostě už na tu naší diskotéku nepatřím. Samý šampóni a barbínky o dvě generace mladší než já. Byl to náš klub ale teď už ho okupují ti mladší a já už tam nemám co dělat, už to není pro mě. Ale ani mi to nevadí, protože máme naší hospodu s Rybičkama 48 a na diskotéku radši pojedu někam za město. Další poznatek ze včerejška je, kluci jsou svině a na holkách jim nezáleží. Děkuju bohu za svýho Jeníka, kterej se tomuhle stereotypu vymyká a je jakej je.

Nemám k tomu víc co říct, prostě, ať žije ta naše zkurvená škola, do který se tak těším.

Chceš?... nechci!

12. srpna 2009 v 12:19 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nechci aby moje působnost zde, na mém blogu, byla něco jako povinost. Možná některé mrzí, že články moc nepíšu a k vám na blogy poslední dobou nechodím. Je to tím, že není nic co bych vám chtěla říct a napsat. Na změnu designu jsem se akorát zmohla, ale na ostatní věci se zase vykašlu. Celý dny skládám puzzle, nebo čučím na filmy a seriály. Doma mám asi 8 knížek ale ještě jsem nezačala číst ani jednu. To jest věčné téma, já a knížky. Za pár týdnů už je škola a chcete to slyšet upřímně? Těším se na ty lidi tam a na tu atmosféru, na ty nový předměty a na to, že už se nebudeme muset srát s hudebkou a počítačema. Naopak mi tam budou chybět někteří, počínaje Jeníkem. Bude to jiný, bez těch vysokejch čtvrťáků o kterejch si každej povídal. Teď tam budou nový čtvrťáci a my, druzí nejdospělejší třeťáci. Ale teď o tom zatím nechci přemýšlet, času ještě dost na takovýhle úvahy.... Jak jinak, doufám, že se máte všichni dobře a užíváte si někde u moře, v horách nebo jen tak s kamarádama na fesťácích.

T.M.A.

5. srpna 2009 v 15:29 | Gooverka |  FILMY, KNÍŽKY
Nikdy jsem neuvažovala, že bych tento snímek chtěla vidět ale pod tíhou jednoho znuděného večera mi volal Jeník a ptal se mě, jestli bych tento nový český horor nechtěla vidět. Já souhlasila a o hodinu a půl dýle jsme seděli v kině a tento film začínal. Nic jsem si od něj neslibovala a dost mě překvapilo jak byl tento film dobrý. Vynechám ty pasáže o přemíře sexu, o zabodnutém šroubováku do oka, o Německu i o tajemných sklepeních. Linie příběhu je dost zajímavá a tak bych všem kdo se hororů nebojí tento snímek doporučila.
Film vypráví příběh umělce Marka, který se rozhodl opustit kariéru hudebníka a na čas se usadit v opuštěném rodinném domě na samotě a věnovat se malování obrazů. Dům, kde Marek strávil s rodiči a sestrou dětství, má však tajemnou minulost. Marek postupně začíná podléhat energii tohoto podivuhodného místa, které jej odtrhává od reality. Vynořují se matné vzpomínky, nejasné obrazy dávných událostí, které tuto energii pomohly utvořit, dostávají kontury.
(opsáno z osobonosti.cz)

Chm?

3. srpna 2009 v 19:01 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Rok se přehoupl jako voda a zase tu byl Sázavafest. Nechci vám tu psát, co
všechno jsem zažila, protože je toho strašně moc ale pár poznatků tu určitě napíšu. Nakonec jsme tam byly s kámoškou dva skvělý dny, plný hudby (jak jinak), kouření, chechtání, tance a podobně. Příští rok pojedu určo znovu, ať se děje cokoliv.
Chvíli sme pokecali s Tomášem Klusem a musím říct, že to je štramák. Taky jsme stály v první řadě na Clou, Rybičky 48 a Ztracenýho. Zase jsem si zazpívala s UDG a Chinaskama a Moby mě naprosto okouzlil. Nemůžu si na nic moc stěžovat. Jídlo bylo taky perfektní. Mám nový korále a dvoje náušnice.

Co se bude dít ve dnech příštích? Sama nevím. Ve středu se pojedeme s Jeníkem někam koupat a pak u něj asi přespím a bude grilovačka. Celý dny nejsem na počítači, protože jsem buď s rodinou nebo si skládám puzzle, které jsem dostala od Jeníka k narozkám. Takže prosím omluvte mou nechuť cokoliv psát a s čímkoli se svěřovat ale fakt se mi do blogování teď moc nechce. Užívejte si druhou část prázdnin a já se zase někdy ozvu.