Březen 2009

coby kdyby?

31. března 2009 v 20:11 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Všechno to nějak rychle běží. Jeník bude mít za týden narozky, devatenáctý. Za týden jsou velikonoce, za týden bude u nás pouť, druhá největší v ČR hned po matějský. Už si nedokážu představit nějakou menší pouť než tu, jakou máme. Už dva roky miluju centrifugu, autíčka s kámoškou která je nepřekonatelná v řízení, breakdance a samozřejmě nejvíc mi lichotí růžičky od kamarádů nebo kolemjdoucích kluků. Ani nevíte jak se těším na nadcházející prázdniny. Ve škole sice problémy jsou ale jsem nejklidnější za ten rok a půl co jsem na gymplu, nevím čím to je. Moc se těším do třetáku na semináře. Taky se těším na červen kdy s nejlepší kámoškou a pár přáteli vyrazíme do deštivého Londýna na týdení prohlídku, a nepřekonatelně se těším na Sázavafest, kterého se doufejme zúčastním již podruhé. Nesmím opomenout také těšení se na prázdniny strávené s nejmilovanější kamarádkou, bratránkem a samozřejmě s Jeníkem. Také začínám přemýšlet o povinném turisťáku, kdy já samozřejmě hlasuju pro vodu a vodáky.... Takže doufám, že dnešní sluné počasí vás jarně naladilo a že se máte fajn, myslete pozitivně :)

filmy

29. března 2009 v 17:21 | Gooverka
Jasněže všichni milujeme Stmívání, Harryho Pottera nebo třeba Pána prstenů ale od tohohle článku si slibuju, že mi napíšete nevšední filmy, o kterých nikdo moc neví a který vy milujete. I já se pokusím dát sem filmy, které někdo z vás nebude znát. Já třeba miluju film, jmenuje se V jako Vendeta. Asi kdybyste se na něj koukli tak mnoho z vás neohromí ale já v něm našla skrytý poselství a je to pro mě takovej srdcovej film. Nebo jsem třeba četla knížku Parfém: příběh vraha. A film mě taky dostal, ale prostě pro někoho by to mohl být jen film plnej vražd a spousta z vás by ho nepochopila, doporučuju přečíst si tu knížku protože pak všechno v tom filmu líp pochopíte. Myslím že kdo četl knížku My děti ze stanice ZOO i film se mu bude líbit a když né, fakt doporučuju, jak film, tak knížku. Taky mám moc ráda film Prázdniny. Myslím si, že ho hodně z vás bude znát. Ten mě taky nadchnul a je to jeden z filmů, který můžu vidět víckrát. Poslední film bych zmínila asi Moulin Rouge. Ten myslím, že je vám všem hodně známý a pro mě je to jakýsi vrchol všech nádherných příběhů o lásce se špatným ale dost reálným koncem a všech filmů s písničkama.

Stress - Dur Dur d'etre Billy

28. března 2009 v 13:05 | Gooverka
Vím, že se to tady asi nikomu nebude líbit, protože je to docela drsná písnička ale mě naprosto uchvátila. Nejlepší prostě je, že je francouzsky. Je to titulní písnička k jednomu skvělýmu filmu.

zatáčka

27. března 2009 v 14:19 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Dneska to jde z kopce. Můj život bere rychlý spád a já nestíhám. Za chvilku cvičení s mojí kóčou nejmilovanější, pak přijede drahá polovička a přespí u nás. Zítra zase přijde nejmilovanější a půjde se kalit, jak už dlouho ne. EX má dneska narozky, takže zítra se s ním uvidím a popřeju mu. Pamatuju si na poslední kalbu, ve vilu, Michala Davida, jó to bylo tóčo. Doufám, že to zítra roztočíme zas a že nepřítomnost mých rodičů to ještě umocní. Škola nic moc zatím, ale to se nějak přežije. Jsem strašně ráda, že už je pátek, protože potřebuju voraz. Zítra vám sem asi hodím nějakej článek ale jen jestli bude čas...

btw: mám féjsbuk, tak kdo bude chtít může si mě určitě přidat, budu jen a jen ráda :)

sex

25. března 2009 v 17:30 | Gooverka
Dneska bych se chtěla zaobírat tématem sex. Musím přiznat, že já jsem ještě před dvěma měsícema neměla tušení jaké to bude až TO budeme dělat. Ale jelikož jsem s Jendou chodila 6 měsíců a vím, že ho miluju a on mě, tak proč ne? Vždycky jsem si představovala jaké to bude a s kým to bude a nakonec je to prostě za mnou a já tomu dodneška nemůžu uvěřit. Jsem šťastná protože "poprvé" to bylo s tím nejlepším klukem na týhle planetě. Nechci vám tu vyprávět jak se to seběhlo, stejně je to jedno. Jen prostě pro mě první milování nebylo zázrakem ale spíš bolestí a vzpomínkou na pár trapných okamžiků. Nechci tu ale nikoho odrazovat od toho, každá sama jednou poznáte, že je to nádherná věc a třeba pro vás to první milování bude okouzlující. Musím říct, že po čase se z toho stane nutná droga, kterou chcete víc a víc. I já se někdy přistihnu jak na TO myslím. Samozřejmě po dvou měsících ještě nejsem vůbec zkušená, takže vám tu vůbec nechci dávat rady. Jen by mě zajímalo (kdo to chce tady veřejně napsat) jaké bylo vaše poprvé, nebo jak si ho představujete. Já myslím že v 16 nebo 17 letech je to úplně normální ale každej to může mít individuálně. Prostě mě zajímá váš názor na tohle téma, samozřejmě že o pár z vás vím, že to máte taky za sebou, protože se tím netajíte. :) Já jen, že prostě nejtěžší bylo asi pro mě nebát se tý myšlenky a prostě do toho skočit po hlavě. Furt jsem přemýšlela co bude až to přijde a tak. Doporučuju dát prostě na vaše vnitřní pocity a nezaobírat se tím jestli je to správné nebo ne. Trvalo mi dlouho než jsem tu zábranu překonala, ale jsem za to teďka ráda. Tohle téma mě napadlo kvůli tomu, že moji rodiče odjíždějí na víkend pryč a já plánuju strávit již druhou noc s mým klukem osamotě. Obdivuju třeba mojí nejlepší kámošku, která když jí bylo čerstvej 16 si domů pozvala svýho kluka na dva dny. A protože vím, že mi říkala že se třeba chvílema neměli o čem bavit, tak stejně jí obdivuju, protože tohle já bych ještě před třičtvrtě rokem vůbec nemohla udělat. Měla bych strach, že ten můj TO po mě bude hned chtít a to já bych asi nemohla.... To je asi tak všechno co o tomhle tématu můžu říct.

I do it for you

23. března 2009 v 17:30 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Mohlo by se zdát, že je vše v nejlepším pořádku a taky že je. O víkendu jsem se měla přímo báječně. V sobotu jsme vyrazily s kámoškou do obchodního centra, trochu se pokouknout po hadrech a taky začít už konečně s projektem na zsv. Koupila jsem si vytouženou podprsenku a nějaký věci do vlasů a ták. Taky jsme se ptaly pár prodavačů na ten projekt a všechno bylo v celku fajn. Večer v sobotu jsem byla doma. Koukala na telku, četla, nudila se. No a včera jsem se naučila na dnešek a večer pak jela s Jeníkem k němu domů. Skoukli jsme film Bolt, a já se asi půl hodiny mazlila s jeho číčou. Někdy musím fakt pořídit fotku jeho a jejich kočky, protože není nic roztomilejšího. Dneska mám docela záhul. Na zítra se musím naučit asi 8 stránek z bižule a taky něco ze zemáku, absolutně nestíhám. Moc děkuju všem za vyplnění dotazníku ale určitě můžete vyplňovat dál. Já se s váma loučím a doufám, že vás neštve tolik to počasí jako mě dneska. (Kámoška ze mně měla třetí světovou když se mi ve větru obrátil deštník). Ádiéé

graffiti

22. března 2009 v 13:13 | Gooverka
Měla bych na vás na všechny obrovskou prosbu. Ve škole máme takový projekt na ZSV. Měli jsme si jako skupinka vybrat nějaké téma, nějaký problém a rozebrat ho. Naší skupinku napadly graffiti. Za týden a půl máme odevzdat v rámci skupiny tabulku ve které budou odpovědi 100 lidí, kterých jsme se zeptali na pár otázek týkajících se tohoto téma. A jelikož já a nejlepší kámoška jsme takoví vůdci naší skupiny, tak jsme se dohodly, že tenhle dotazník dáme obě na svůj blog abysme těch 100 odpovědí někde sehnaly. Klukům nevěříme že každý těch 20 hlasů někde sežene. Páč my dvě máme hodně známých nebude problém sehnat dvacet hlasů na jednu hlavu ale bojíme se o kluky. Takže kdo má čas a chce mi pomoct, pište do komentářů vaše odpovědi, budu vám vděčná.

DHT - Listen to your heart

21. března 2009 v 12:34 | Gooverka

Nejmilovanější z nejmilovanějších. Mám na ní nádherný ale i špatný vzpomínky. Vždycky když jí slyšim, vrátím se o pár let zpátky a vzpomínám. Má strašně emotivní text a ta melodie mě prostě dostává.

Listen to your heart when he's calling for you
Listen to your heart
There's nothing else you can do
I don't know where your going, and i dont know why
But listen to your heart before
You tell him goodbye

sluníčkosněžný den

19. března 2009 v 14:43 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
A v tvym objetí, tak sladce náruživým, stanu se obětí, stanu se kdoví kým.
A pak s tvým úsměvem obletím celý svět a tvojí nahou tvář pochopím nazpamět.


Venku je to jak v nějakym bláznivym filmu. Ráno jsem se vzbudila a bylo u nás pár cenťáků sněhu. Teďka už naštěstí všechno roztálo ale udělala se tam znovu hrozná zima. Štve mě to. Jinak, za pár hodin se balim a jdu přespat k nejlepší kamarádce, protože nemá doma rodiče. Asi se budeme i trochu učit, docela se těším. V sobotu spolu jedeme do obchodního centra, skouknout trochu obchody a hlavně začít s projektem na zsv. S Jeníkem všecko fajn, akorát už začíná mít trošičku depku z tý maturity ale já se mu vůbec nedivím. Za měsíc a něco už jí bude dělat, takže si myslím že já touhle dobou budu zdeptaná ještě víc než je on. Mamča mi přiletí z Dánska až v neděli ale zatím to tu s taťkou zvládáme, i když je nachcípanej. Jak asi vidíte, nic moc zajímavýho u mě není. Žádný emoční výlevy nic, prozatím. A já jsem ráda, protože pár špatnejch období je za mnou a doufám, že už se nevrátí. Strašně moc se těším na pouť, na teplý dny jara nebo léta, na prázdniny, na nějakou brigádu, do třeťáku a ták. Tenhle rok bude ještě hodně zajímavej a já se na ty nadcházející dny hrozně těším. Už mi docela chybí to chození na školní zahradu o volnejch hodinách nebo jen tak jít do školy v tričku a v džínách. Těším se na to, fakt.

Justin Timberlake feat T.I. - Dead and Gone

17. března 2009 v 17:51 | Gooverka
Ihned jak jsem poprvé slyšela jsem si jí zamilovala. Prostě miluju spolupráci Justina a Timbalanda. Vždycky z této spolupráce vznikne nějaká suprácká písnička, kterou poslouchám hodně dlouho.