Leden 2009

všednosti

31. ledna 2009 v 15:30 | Gooverka
v této rubrice se budu pokoušet konzultovat s vámi moje nevšední názory na některé věci. už teď mě napadají příhodná témata. tuto rubriku jsem tu již dříve měla ale řešila jsem tu věci jako drogy, scene a emo. nechci tu teď řešit takovéhle zásadní věci ale spíš věci z mého všedního života, např. jaký kdo používate šampón, jaký je váš oblíbený předmět atd. chci se o vás prostě dozvědět více a doufám že mi v tom pomůžete. také chci slyšet vaše názory na moje všední myšlenky a zaplnit tak blog novými informacemi, ať už o vás nebo o mě.

PANENKA

30. ledna 2009 v 14:09 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
před hodinou jsem vstávala, protože jsem si včera četla asi do jedný harryho. nemohla jsem se od toho utrhnout. sedmička není příběh pro děti. na každé stránce se stane něco hroznýho, strašnýho, co neočekáváte, takže myslím že na sedmičku budou smět děti od 12 let. nový design se mi moc nelíbí, ale co nadělám? venku je hnusně. ale to mi nevadí, protože teď budu doma a pak jedu k jeníkovi. vybrala jsem pár filmů na který bychom se mohli kouknout, tak doufám že se mu budou líbit. zítra snad vyrazíme s kamarádkou do města, do nějakýho klubu. jestli se ptáte na moje vysvědčení, musím říct, že jsem hodně překvapená. žádnou čtyřku jsem nedostala, ten poslední test se mi povedl a já to dala. sama jsem překvapená, protože jsem si myslela, že všechno je ztracený. takže moje vysvědčení nese 5 trojek ale na to že jsem v druháku na těžkým gymplu je to pro mě výhra. ale příští pololetí se budu hodně snažit, chci být lepší a navíc se to vysvědčení bude psát na přihlášku na vysokou a na tom mi záleží. taky si budeme za pár měsíců vybírar semináře. dva mám jasné, angličtina a dějepis pro mě vedou. ale nemůžu si vybrat mezi zeměpisem a zsv. docela mě láká filosofická fakulta, obor žurnalistika ale je to jen takový můj malý sen. baví mě jazyky, anglinu mám ráda a čeština a fránina mi nevadí. takže bych se tomu v budoucnu chtěla věnovat. jsem ráda že moje sny a představy dostávají pevné obrysy a já přicházím na to, co by mě alespoň trošku v budoucnu bavilo. nejsem člověk, který by byl dobrý v nějakém předmětu. dá se říct, že jsem ve většině předmětů průměrná a v některých i docela dobrá ale v žádném nejsem nejlepší, nebo se nedá říct že by mě fakt strašně moc bavil. už začínám přemýšlet i o maturitě, protože se nezadržitelně blíží a náš ročník bude druhý zkušební který bude zkoušet už státní maturu. vím, že váš tohle všechno asi nezajímá. takže si užijte volného pátku jak nejlíp můžete.

světýlko může na chvíli pohasnout, ale musíš věřit, že za pár pro tebe dlouhých chvil se zase rozsvítí a všechno bude zase v pořádku

28. ledna 2009 v 17:14 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
náladu mám neurčitou. nejde říct, že se mám skvěle ale taky nejde říct, že se mám špatně. od každýho trošku. škola v pohodě. jestli to nevíte, tak my máme jarní prázdniny už příští tejden. nechci se vychloubat ale jsem strašně štastná že je máme teď a né až v březnu jako někteří. pro mě jsou tyhle prázdniny absolutně nejlíp načasovaný, řekla bych. potřebuju si odpočinout od těch všech stereotypů jako je škola, počítač a učení. chci vypadnout ven s nejbližšíma nebo jen tak jet k jendovi a koukat s ním na filmy. vím, že to nepůjde tak až úplně splnit, protože na počítači stejně budu každý den ale budu se snažit číst toho harryho, taky přečíst i tu nějakou povinnou četbu a také být s rodinou a s kamarády. už aby to vysvědčení bylo za námi. těším se na pátek, kdy budu s jeníkem, zase u něj doma koukat na nějaký film, na sobotu kdy doufám v to že se mi podaří vytáhnout nejlepší kamarády někam na nějakou kalbu nebo jen tak do města. a taky se těším na neděli kdy máme v plánu jet s jeníkem do kina, které nám před pár týdny zničila jeho nemoc. dnes už se jen naučit tu zpropadenou angličtinu a doufat že zítřejší den přežiju stejně tak dobře jako tyto poslední.

Robbie Williams - Sexed Up

27. ledna 2009 v 18:02 | Gooverka
začala jsem ujíždět na robbiem. tenhle klip se mi zdá ze všech nejzdařenější a ta písnička k tomu je taky vážně skvělá.

pár teček

25. ledna 2009 v 11:55 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
náladu mi nekazí zhola nic. včerejší večer byl perfektní. koukali jsme na vévodkyni. je to nový film s keirou knightley. těšila jsem se na ten film jako malý děcko. ale po shlédnutí konce mě nenadchnul. je to stejný film jako všechny ostatní historické. taky jsem se nemohla moc soustředit. s jeníkem se prostě nejde koukat na filmy, které už viděl. vždycky když jsem něco nepochopila tak mi to vysvětlil a i mi řekl jak to bude dál, musela jsme se vždycky smát. a když ho to náhodou nebavilo, furt na mě koukal a mě to strašně rozčilovalo. taky jsme se dlouho neviděli, takže nešlo jen tak koukat na film a celou dobu se nelíbat. sice už spolu chodíme skoro 7 měsíců ale moje láska k němu roste furt víc a víc. čekala bych, že to všechno vyprchá ale zatím ho miluju čím dál víc. už proto jak je pozornej, milej, hezkej, upřímnej, hodnej a neodolatelnej. co zítra? máme jen do půl 12, protože pak je pedagogická rada. a navíc tento týden snad nic psát nebudeme, možná máme pár úkolů ale to se dá zvládnout. takže se mám báječně. doufám že i vy se máte stejně fajnově jako já a užíváte si nedělního odpoledne.

Odpovědi || 11

24. ledna 2009 v 13:41 | Gooverka

jaký lidi ti vyloženě vadí?

hrozně moc mi vadí pomalý lidé. nesnáším to, když je někdo pomalý. asi je to kvůli tomu že já musím udělat všechno hned a rychle. taky nemám ráda lidi, kteří otevřeně dávají najevo že jsou něco víc než vy.

máš ráda stmívání?

nevím, neviděla jsem to ani jsem to nečetla. ale recenze jsou úžasné takže si myslím že i knížka i film budou báječný.

jsi ukecaná?

někdy až moc. někdy vůbec. ale spíš ano.

udělala si něco čeho dodnes lituješ?

určitě. a není to jedna věc.
***

ON, mého srdce šampón :)

23. ledna 2009 v 14:38 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
dneska jsem se viděla s jeníkem a zítra se s ním uvidím znovu. jedu totiž k nim domů, prý skoukneme nějaký filmíky, tak se těším. dneska to ve škole byla pohoda. hrozně jsem se těšila domů, jak se budu koukat na filmy, číst si a pít moje oblíbený čajíky. nadpis vám napoví, že muž jež je vlevo na obrázku je Jonathan Rhys-Mayers který hraje v Tudorovcích. je to kunďák. zbožnuju ho. hlavně ty jeho poměnkový oči. ááááách. no nic, nebudu se tu dál vykecávat. v mém životě se nestalo nic vyjímečného a mám se fajn.

btw: zamilovala jsem se do svého nového designu.

Austrálie

22. ledna 2009 v 15:32 | Gooverka |  FILMY, KNÍŽKY
Poprvé, když jsem viděla trailer, ihned mě tenhle film zaujal. Miluju Nicole Kidman a navíc příběh filmu a doba ve které se film odehrává je naprosto úžasná. Kdybyste se chtěli podívat na trailer, tak ho najdete zde. Nejvíc mě ale ujištovalo, že to bude dobrý film, to, že ho natočili tvůrci úžasného filmu s Nicole a to tvůrci Moulin Rouge. A na tento film já nedám dopustit. Austrálie je film plný dramatických scén ale i vtipných záběrů, nádherné australské krajiny a romantickém příběhu. Film trvá asi dvě a půl hodiny ale to vám na zážitku neubere ani nepřidá. Odehrává se v době druhé světové války. Základní nití příběhu je boj o malého karamelového chlapce a také boj proti změně přístupu australanů ke karamelovým (ani né černý ani né bílý) dětem. Také tu jde o vztah mezi Nicole A Hughem. Jako každý takhle nádherný film to skončí dobře, i když v posledních 10ti minutách v to asi ani nedoufáte. Všem bych doporučovala si zajít na tento film, protože vás dostane. Je plný překvapení a to je na něm to nejlepší.

CO? KDE?

21. ledna 2009 v 17:18 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
nepovím vám jak dopadla matika, protože to ještě nevím, snad večer. ale už jsem smířená s mojí první dosavadní čtyřkou na vysvědčení, doufejme že i poslední. jeník se možná zítra ukáže na jednu hodinu ve škole, protože ho jedna baba strašně prudí aby přišel, co se dá dělat? takže se uvidíme zítra a plánujeme že v sobotu odpoledne pojedu k němu, skoukneme nějaký filmy, no prostě si uděláme hezkej večer. už se jen modlím aby byl víkend, aby byl konec těchle hroznejch vyčerpávajících dnů. vysvědčení bude nejhorší ze všech které jsem kdy měla ale dávám si předsevzetí, že příští pololetí to bude o mnoho lepší. venku je strašný počasí, což mě štve, nemám ráda deštivé počasí. mějte se.

FILM, FILMY, KNÍŽKA, KNÍŽKY

20. ledna 2009 v 16:44 | Gooverka |  FILMY, KNÍŽKY

říkejte tomu jak chcete. už postopadesáté tu zakládám podělanou rubriku s filmama, které mě zaujaly. nově sem budu přidávat i kvalitní knížky. a jelikož jsem velký čtenář, tak se máte na co těšit. kniha je nejlepší přítel, když je vám smutno a největší zábava když nemáte co dělat. doufám, že mi tohle všecko schvalujete a že o to taky projevíte nějakej zájem. už mnohokrát jsem se nechala inspirovat někým z vás a dotyčnou knížku si půjčila. takže knížkám a filmům zdar.