Prosinec 2008

Zamyšlení nad rokem 2008

30. prosince 2008 v 20:40 | Gooverka
Už dlouho se rozmýšlím, co vám k tomu roku 2008 napsat. Asi bych schrnula co všechno se v tomhle roce stalo.
Začneme školou. V tomhle roce, jsem ukončila (nutno říct že docela úspěšně) první ročník na gymnáziu. Rok to byl docela náročný ale jsem ráda, že jsem našla nové kamarády, že jsem dala svému životu nový směr a že jsem našla i pár lásek.
Absolvovala jsem také svůj první výmněný pobyt, poprvé jsem se octla na 12 dní v Itálii, bez rodičů, byla jsem odkázána jen sama na sebe a na svojí docela dobrou angličtinu.
Závěrem června jsem jela s pár děckama ze školy a s kamarádkou na vodu a nakonec musím říct, že jsem získala nejen vodácké zkušenosti zadáka ale taky jsem se naučila sama si sehnat jídlo, uvařit si, postavit si stan, vyjít s pěnezi ale co hlavně, užila jsem si s nejlepší kamarádkou velkou srandu a co nejvíc, našla jsem Jeníka.
Přišly prázdniny a já jela poprvé se svojí nejlepší kamarádkou na fest. Viděla jsem naživo svoje nejoblíbenější kapely a na 3 dny se octila v naprosto jiném, hudebním světě. Taky docela zkušenost.
Také jsem strávila 14 dní bez rodičů, s bratránkem, s nejlepší kamarádkou a také jsem poznala úplně nové lidi. Taky jsme začali jezdit na diskotéku daleko za naším městem. A nutno říci, vydrželo nám to dodnes.
Před pár týdny jsem absolvovala pětidení výlet do Itálie, do Alp, opět s mými milovanými.
Tento rok mě změnil, vážím si více svých přátel, jsem samostatnější, naučila jsem se milovat ale i odpouštět a ač úmyslně nebo neúmyslně ubližovat. Uvědomila jsem si nové věci, našla si pár nových přátel, prožila více či méně lásek.
Závěrem bych chtěla říct, že jsem s rokem 2008 docela spokojená.

Rok 2009? Plánů je spousta. Ať už doufám, že s Jendou nám to vydrží nebo že všichni kolem mě budou zdraví a šťasní, přála bych si aby rok 2009 byl stejně povedený jako tento. Chystám se na výlet do Anglie, také v tomto roce začnu chodit do třetáku a oslavím i své 17cté narozeniny. Moc doufám, že budu mít kolem sebe tak skvělé přátele jako mám teď. Moc doufám, že mi bude tak moc dobře s mojí nejlepší kamarádkou se kterou již tři roky absolvuju svůj zábavný život.

A nakonec, moc doufám, že i vy budete tak skvělí jako jste teď a že se vám bude v životě jen dařit. Přeju vám do nového roku mnoho úspěchů. Mám vás ráda.

Odpovědi || 10

29. prosince 2008 v 16:59 | Gooverka

Díváš se na Comeback?

Jasný. Nejdřív jsem si myslela že to je nějaká blbost ale pak mě to chytlo.

Jsi závislá na nákupech?

To určitě ne. Ráda nakupuju ale že bych na nich byla nějak závislá to se říct nedá.

Dokázala by si jít do školy jen tak nenamalovaná?

Já nevím. Asi ne. S malováním to nějak nepřeháním ale zase jít nenamalovaná, to bych asi nemohla. Nelíbím se sama sobě když nemám alespoň tužku pod očima.

Jak si představuješ sebe samotnou za 10 let?

Za 10 let? To mi bude 26. Asi si představuju dobrou práci, svůj vlastní byt a v něm nějakýho přítele. A jak budu vypadat? Doufám, že budu trochu hubenější, asi budu mít stále černohnědý vlasy, snědou pleť ...

Ptejte se mě zde. :)

KAFÍČKAŘENÍ

28. prosince 2008 v 15:24 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
S klidem můžu říct, že prázdniny plynou víc než skvěle. Včera pařba ve vesnici daleko za naším městem, s pár nejbližšíma. Dneska kino s nejlepší kámoškou. Zítra zase město. A co teprve Silvestr? Nehorázně se těším, páč přijede bratránek a oslaví to s náma.
Akorát mi pomaličku začíná docházet, že škola už se taky blíží a že bych mohla začít už trochu něco dělat. No nevadí.
Takže se mám fajn. FAKT. Doufám, že i vy si užíváte poklidu vánočních svátků, koukáte na pohádky a jíte cukroví. A samozdřejmně taky doufám, že se máte fajn a že vás v těchto dnech nic nestresuje.
Není co víc bych mohla napsat.
Goov?

Lily Allen - The Fear

27. prosince 2008 v 12:49 | Gooverka
Nikdo se jí nevyrovná. Moc se těšim na její novou desku, kterou si určitě koupím. Tohle je nová písnička z nového alba.

Překrásný

25. prosince 2008 v 16:37 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Moc všem děkuju za krásný vánoce. Od nejlepší kamarádky jsem dostala úžasnej kalendář s našima fotkama a náramek s nápisem Friends Forever. Od kamaráda jsem dostala krásnou kávovou svíčku a sladkosti. Jeník mi dal překrásnej řetízek se srdíčkem a polštářek, jsem z obojího nadšená. A jinak mám kalendář s Orlandem Bloomem (kterej sem si sama vybrala a koupila), 7 díl Harryho Pottera, voňavku (adidas), lak na vlasy, šampón a balzám, cédéčko Kaiser Chiefs, mikču, novou židli a peníze. Jsem fakt moc moc moc ráda, tohle byly jedny z nejlepších vánoc, protože jsem byla i s kamarádama v Itálii na lyžovačce a to se prostě ničemu nevyrovná. Jinak co dělám takhle o vánocích? Dneska i zítra tu byla/bude celá rodina. Snad brzy uvidím i nejlepší kamarádku a Jeníka. Dneska si asi pustím nějakej dobrej filmík, budu jíst bramborovej salát a pít kofolu, prostě užívat si těch nádhernejch dní pohody a spokojenosti. Jen ten sníh mi tu trochu chybí.

Štastné a veselé

23. prosince 2008 v 17:16 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nemůžu uvěřit, že už je to tady. Vánoce. Co dostanu pod stromeček? Sama nevím. Ale myslím si, že ty nejkrásnější dárky jsem už dostala nebo brzy dostanu. Jsou to právě dárky od mých nejlepších kamarádů a od Jeníka. Chci vám všem popřát krásné svátky, pohodu, pocit spokojenosti a i tu radost z dárků ať už daných nebo přijatých. Pro mě jsou letošní vánoce symbolem pohody a spokojenosti. Dost jsem se za ten rok změnila a už mojí jedinou vášní nejsou dárky ale i bramborový salát a stavění stromečku. Zítřejší den si užijte jak nejvíc to půjde a nezabývejte se starostma nad něčím, prostě si ten den co nejvíc užijte. Pokusím se vám tu zítra napsat nějakej článek, ať už odpoledne nebo večer. Na zítřek se těším už celý měsíc ale jakmile ten den bude za mnou, už ty prázdniny utečou jako voda. Bude silvestr, pak se budu připravovat do školy, ale o takovýhle věcech zatím ještě nepřemýšlím, ještě ne.

MY

22. prosince 2008 v 13:35 | Gooverka
Neříkám, že jsme nějakej pár století a že nám to kdovíjak sluší, ale tahle fotka je jedinečná, focená v jedinečný chvíli a jsem za ní ráda ..

*hrůzostrašnej smích*

21. prosince 2008 v 11:18 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nejde si prostě neužívat prázdnin. V pátek jsem přespala u kámošky. Večer jsme šly do hospody, kde měl být koncert jakýchsi skupin, mezi nima i naši spolužáci ze bejvalý základky, kteří tam měli svůj několikátý výstup. Taky tam měli sraz lidi z vedlejší třídy ze základky, až jsem se divila, že tam fakt pár lidí od nich bylo.
Byl tam můj bejvalej. Nic proti němu, mám ho ráda, ale to jak se chová, to už mi prostě nesedí. Musela jsem se tomu všemu kolem něj jen smát, jinak to nešlo.
Včera jsem měla lenošící den. Odpoledne jsem nic nedělala, až večer jsme šli s Jendou na chvíli ven. Konečně jsme udělali pár fotek, takže během nejbližších dnů je tu máte.
Co se bude dít dneska? Budu uklízet. Takovej vánoční úklid. No a zítra jdeme s mamčou do města, ještě nakoupit nějaký dárky.
Design jsem zase změnila. Kdyby se vám zdálo, že ste ho někde viděli, tak máte pravdu, už jednou jsem ho tu měla. Ale při procházení staré složky s mejma designama mě tak úchvátil, že jsem ho sem musela dát znovu. Když vím, že teď mám spoustu času, designy se tu budou měnit jak na běžícím pásu ...

Odpovědi || 9

19. prosince 2008 v 15:57 | Gooverka

Byla bys ochotná pro lásku odejít od rodiny?

To je dost těžká otázka. Možná kdybych byla starší a na tom klukovi by mi hodně záleželo. Ale je to asi nepravděpodobný. Rodina je pro mě všecko a asi bych ji nikdy neopustila.

Na jakém filmu jsi byla naposledy v kině?

Myslím že to bylo s Jeníkem a že to bylo asi na filmu Konečně spolu s Helen Huntovou.

Kolik zahraničních států jsi již navštívila?

Byla jsem dvakrát na rodinné dovolené v Itálii, jednou na Sicílii se školou. Jednou ve Španělsku, dvakrát letecky v Řecku a taky v Bulharsku. V červnu se chystáme se školou do Anglie.

Na jaké písničce jsi přímo závislá (v poslední době)?

Hodně se mi líbí ta nová písnička od Britney Spears - Cirkus a taky jsem závislá na písničkách od Alicii Keys.

Prožila bys Vánoce radši s rodinou nebo s přáteli?

Miluju Vánoce s rodinou, nikdy jsem je jinak neslavila a ani bych slavit nechtěla. Je důležitý, že se sejde rodina, popovídáme si, dáme si dárky, miluju tuhle pohodu. I přátelé jsou samozdřejmně důležití, takže pro ně si vždycky vyhradím nějaký den, kdy si dáme dáme dárky, pokecáme a ták.

Co je úplně tvůj největší sen?

Už jsem jednou psala, že největších snů mám několik. Chci si v budoucnu založit rodinu, mít dobrou práci, kamarády kolem sebe a zdravou rodinu.

Co si myslíš o celebritách typu : Paris Hilton, Lindsay Lohan..?

Paris Hilton ani Lindsay Lohan mi nevadí. Nemám je přehnaně ráda ale nevadí mi.


Který styl na klucích (emo, hopeři, punkeři) ti příjdou nejvíc sexy?

Myslím, že mi vyhovuje ten styl který má Jeník. Džíny, buď košile nebo tričko s mikinou. Mám na klukách ráda ležérní styl, né moc přehnaný ale taky nemám ráda když kluk chodí oblečený jako trhan. Hopeři taky nejsou špatný, ten styl je ojedinělej a zvláštní. Punk a Emo mi nic neříká.

Ptejte se tu.

Titulek?

18. prosince 2008 v 16:22 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Fakt SORRY. Ale prostě mě to tu přestává bavit. Nechce se mi psát, nic. Však ono to s nástupem prázdnin přejde. Z hor jsem se vrátila živá a zdravá. Cesta busem byla hrozná, jeli jsme přes noc ale co se dá dělat, to k tomu prostě patří. Sněhu kolem 3 metrů, sjezdovek nepočitatelně, hotel docela luxusní, lidi nejlepčí. Co víc dodat? Příští rok chci ject zas. Všechno bylo šukézní, kámoši, ty naše kecy večer, ty pařby v pyžamu a prostě všecko. Akorát Jeník mi tam chyběl. Dneska jsem byla ve škole a dost nemile mě překvapilo, že sme se učili. Zejtra máme projekty a pak vánoční koncert takže se i docela těšim. Dneska jsme byly s kámoškou ve městě, prostě docela v cajku den. Včera jsem shlídla filmy Rychle a Zběsile a taky Hříšný tanec 2. Dneska se chystám na pokračování Rychle a Zběsile. Taky si do mobilu zase natáhnu různý hry, songy a obrázky, prostě den napohodu. Doufám že vám to všechno šlape jako mě a že se stejně jako já těšíte na cukroví, vánoce atd. atd.