Listopad 2008

Poslední písmenkování

28. listopadu 2008 v 17:02 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Takže se s vámi loučím. Zejtra brzo ráno jedeme do Zlína. Moc se tam těším. Až na to že tu nechávám Jeníka, samotnýho, mi to štěstí nic nekazí. Zbytečný vyprávět vám jak jsem se dneska měla ve škole, není o čem povídat. Fotku jsem bohužel neudělala, zapomněla jsem na to. U mě v pokoji to teď vypadá jak po výbuchu. Nevím co si vzít s sebou do auta, abych se nenudila ani nevím co za oblečení na sebe. Takže se mějte fajn, a já napíšu nějaký postřehy v neděli někdy navečer. Zatím se mě můžete třeba na něco zeptat, budu moc ráda. Doufám, že prožijete pohodovou sobotu.

EMOCE

27. listopadu 2008 v 16:08 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Jako by si se mnou ty emoce jen hrály! Když jsem byla nemocná, strašný deprese. Když se to uklidnilo tak sem se hrozně těšila do školy. Dneska ve škole zase strašný výbuchy smíchu a štěstí s mejma nejbližšíma. Teďka zase pocit beznaděje, kvůli učení nebo taky kvůli hádce s Jeníkem, ale to k tomu prostě patří.
Den proběhl v pořádku, až na to že dneska jsou třídní schůzky, ale nikdo od nás tam snad nejde, takže je to v cajku. Nevím co by to s nimi udělalo vidět moje známky černý na bílym.
Pozítří doufejme pojedeme do toho Zlína za bratránkem. Naši pojedou s jeho rodiči k nim na chatu a já s bratránkem a jeho kamarádkami budeme slavit jeho 18 narozeniny. Moc se na něj těším, fakt, hrozně moc.
Taky mám v plánu vyfotit si Jeníka, už by to potřebovalo, přecejen jsme spolu 4 měsíce. Takže zejtra ho asi chytnu a vyfotíme se spolu aby taky bratránek si vzpoměl jakžeto Jenda o prázdinách vypadal a já abych si nás dala na plochu svého mobilu.
Takže kdybych to všecko měla schrnout, mám se dobře. Akorát se netěším na ty haldy učení příští tejden, ale co se dá dělat?
Mějte se stejně pozitivně jako já.

Madonna - Give it 2 me

26. listopadu 2008 v 10:39 | Gooverka
To je prostě klasa. Všechny její písničky sou nádherný, ale myslim že tahle je jedna z těch nejlepších. A klip je taky skvělej.

Všude kolem jen TMA

24. listopadu 2008 v 12:28 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Poslední dobou je TMA mojí kamarádkou. Mám strašný deprese. Asi z toho jak jsem/byla nemocná. Prášky musim brát až do pátku, takže bych teoreticky měla být ještě tento týden doma, ale když to půjde dobře, ve čtvrtek tam už naklusám. Strašně se mi po nich stejská. A z čeho ty deprese? Přepadávají mě takové pocity bezcennosti. 3 dny jsem ležela v hroznejch horečkách a jen se zavřenejma očima přemýšlela. To s člověkem udělá své. Nevim, je to hodně divný bejt doma, sama, když všichni ostatní choděj do školy. Chci tam taky, protože se už 6 dní nudim, strašlivě moc, a nikdo s tím nechce nic dělat. Ani já. Jednou za čas být nemocná je dobrý, člověk si odpočine ale nesmí to trvat dýl než pár dní. Každej den se koukám tak na 2 filmy v notebooku a moje oči tento nápor už jaksi nezvládají. je dobrý, že už je pondělí, ve středu na kontrolu a pak hurá do školy. Když všechno půjde dobře, v sobotu by sme měli jet do Zlína, za bratránkem a za rodinou. Kdo ví, ten ví. Kdo to tu čte dýl, ví, že bratránka zbožňuju a že sem s ním prožila jedny z nejskvělejších prázdnin. Takže jestli se všechno povede, bude mi dobře, nebude moc sněžit, tak se na něj moc těším. Taky trpím depresema z toho, že jsem už příliš dlouho neviděla nejlepší kamarádku. Když nejsem s ní, není důvod smát se na celý svět. Ještěže je tu alespoň ten Jeník, kterej by pro mě udělal cokoliv, jen aby mě rozveselil. A za to jsem moc ráda.
btw: přidalo by vám na náladě kdyby ste v matice měli známky 5,4,4,3 doma vám zavedli vojnu, a každý úterý ráno, kdy máte školu od 10 ste museli do školy na doučko?
Je to asi tím, že nejsem tak chytrá jako ostatní, a že na gympl asi nepatřím.

Jsem nemocná

20. listopadu 2008 v 18:28 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Až mi bude líp, budu tu určitě strašit od rána do večera. Mám angínu. Takže sorry, ale pár dní tu ještě nic nebude. Mějte se líp než já :)

Armin van Buuren - In and Out of Love

17. listopadu 2008 v 14:58 | Gooverka

Na týhle písničce poslední dobou ujíždím. Připomíná mi ty diskotékový tejdny, kdy jsme byli každou sobotu v nějakym klubu.

Není to těžký

16. listopadu 2008 v 14:31 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Novej den, s ním novej design a nový zážitky. Naši se dneska večer vrací, brácha se vrátil před chvílí.
Spal u nás Jeník, a včera Nej kámoška. Je až hrozný, když s váma v jedný posteli leží kluk, kterýho milujete, chce se vám hrozně spát, ale zároveň nemůžete usnout. Kvůli tomu, že sem se s Jendou celou noc budila a ve 4 ráno sem s nim vedla debaty o ničem, sem hrozně unavená.
Ten prodlouženej víkend mě drtí, sem tak hrozně ráda, že nemusím zítra do školy. Pondělí je totiž nejhorší den, takže mám velkou radost. A moje dnešní plány? Žádný, a je to poprvý v životě co mám fakt radost, že nic nemusim dělat. Jestli se večír neobjeví Jenda, tak zkouknu nějakej film.
To jsou dosavadní blbosti mého nynějšího života.

Už dlouho jsem nic nenapsala

14. listopadu 2008 v 15:33 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Proč jsem nenapsala? Né že by nebyl čas, to byl, ale ani nebylo o čem psát. Včera jela jedna polovina mojí třídy do Terezína ale jelikož jsem tam byla už dvakrát, tak se mi tam nechtělo a nakonec sem zůstala doma. Takovej odpočinkovej den. Skočily jsme s kámoškou do města, do knihovny, pro jedno moc hezký tričko a ták. Dneska je to na den přesně 4 měsíce, co jsem začala chodit s Jendou, úžasný ne? Sice to není nejdelší vztah v mém životě, ale je to vztah bezkonkurenčně nejlepší, nejšťastnější a ták. Víc jsem nikdy zamilovaná nebyla. Tak doufám, že nám to ještě nějakej ten pátek vydrží.
Dneska sme psali z biologie. Bylo to strašně těžký. Rodiče mi odjížděj odedneška až do neděle někam pryč, a brácha jede na chatu, takže po dva dny budu doma sama. brácha zatajuje, že jede někam pryč, protože by mě naši doma dva dny samotnou nenechali.
Moc se těšim na sníh. A na vánoce. A na to lyžování v Aprice.

Větší pocta mě nemohla postihnout.

12. listopadu 2008 v 19:19 | Gooverka
Jen tak jsem si prohlížela blog redaktora Standy, a koukala na jeho seznamy podle něj, osobitých blogů. Jakej šok mě ale čekal když jsem si prohlížela stránku, ve skupině deníčky. Teď to tu rozdejchávám. Znám tam jenom RaiNy a Chiquitku ale co tam dělám JÁ??? Musíte uznat že tyto dvě jména zná v blogovém světě každý, ale co tam dělám já? Co vy na to? Já tomu nemůžu uvěřit. Myslíte že tam patřím? Příčina mého srdečního kolapsu.

Pro vás všecko... <3

11. listopadu 2008 v 18:42 | Gooverka
Fotka asi tejden stará. Nemám moc fotek kde se mračim. :D
Před tanečníma. S natočenejma vlasama.
S nejlepší kámoškou klečíme u vycpanýho hrocha. :D Já jsem vpravo.

V tanečních se skvělym kamarádem a nejlepší kámoškou.

U želvy v národním. S mojí beruškou. Já jsem vpravo.