Září 2008

Kamikadze

30. září 2008 v 18:36 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Kerej předmět nesnášíte nejvíc? Já možná zemák, proto, že v něm děláme samý nesmysly. Možná fyziku, kde usínám nad nudností látky. Taky třeba Angličtinu, kde byste slyšeli spadnou špendlík, jaký je tam ticho. Nejvíc asi matiku, kde celou hodinu jen sedím, a vůbec nevím o čem je řeč. O chemii a blbostech jako je vodík ani radši mluvit nebudu. Děják docela zvládám, alespoň něco zajímavýho. Vždycky mě vyvede z míry čeština a naše profesorka na ní. Na francouzštině nerozumim profesorce ani slovo. Na Biologii si vždycky málem upíšu ruku. Na těláku a hudebce to není tak zlý, jen pak po nich zívám ještě půl hodiny. O ZSV nebudu ani mluvit, protože větší kravinu už ani neznám. A IVT? Odpočinek na compech. Tak mi teď řekněte, kdo má tu školu zvládat?

13. komnata

28. září 2008 v 17:57 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Každej má svojí 13. komnatu. Nějakej kousek srdce, kde má uložený všechno to nejčernější, nejhnusnější, nejbolestivější. I já takovou mám. Ať už tam mám uložený hádky, nebo pocity, když se rozejdu s klukem, všecko tam prostě je. Málokdo to o mě ví, ale já žiju minulostí. Když se mi něco stane, v minulosti, vezmu si z toho ponaučení, a příště když se mi stane něco podobnýho si na to vzpomenu, a udělám to jinak. Vím, že je to špatně. Měla bych spíš žít přítomností a né se zabejvat tím co bylo. Ale já taková prostě jsem, a nikdo mě v tomhle ohledu nezmění. Až mě někdy mrzí, že jsem omezovaná tím, co bylo. Před nedávnem jsem se rozešla s klukem. Nejdřív jsme byli nej kámoši ale pak to přerostlo v něco víc. Hodně jsem mu ublížila, vim to a moc mě to mrzí. Horší je, že už jsou to 3 měsíce a on se z toho ještě nevzpamatoval. Ponaučení pro mě je, nikdy se nehrnout do vztahu, když cítím nejistotu. S Jeníkem bych se nikdy nedala dohromady, protože ta nejistota tam byla a šílená. Jenže byl u nás bratránek a furt do mě hučel, ať alespoň skusím jít s ním ven. Povedlo se a brzo to budou krásný 3 měsíce s nim. A proč o tom píšu? Sama nevím ..

Amy McDonald - This is the life

28. září 2008 v 10:37 | Gooverka

Né že ne

26. září 2008 v 19:28 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY

Ó, konečně výkend. Koukám na tebe *18* Tenhle tejden byl ve škole fakt záhul. !734! Bylo hodně písemek, ale ještě víc jich bude příští tejden. Netěšim se. !1040! Když jsem přišla ze školy, začala jsem dělat herbář, mám 25 kytek, ještě 5 mi jich chybí. Taky musíme udělat grafy na zemák, a on nám za to dá malé bezvýznamné plus, děkuju moc. Krev z očí:)) *953* Taky ještě se budem pokoušet uspět v soutěži s Mladou Frontou Dnes. Máme napsat úvahu na téma bezmála o škole. Takže nezáživnost. Dneska jsem doma, večer kouknu na film, a budu vzhůru do noci. =D (Big Grin) Zejtra jdeme s kámoškou do města, se kouknout na jedno vystoupení naší bejvalý školy, no prostě se jdeme dobře zasmát. Kuk *2519* Večer pak jedu s taťkou ke známejm opejkat kuřata a hrát pinčes. He *111* V neděli nastane den D, den hroznýho učení. Zemák, grafy, fyzika. Nepřežiju to. Ještěže mám kolem sebe kamarády a Jeníka. Takže, mějte se fajn, užívejte víkend, a nestresujte se se školou jako já...

Soráč

24. září 2008 v 20:37 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY
Nemám tu na to vůbec čas. Nic nevím *164* Dneska zase čtýra z diktátu, velký nadšení. Škoda *349* Na zejtra kupa učení a na pátek ještě větší. O výkendu se asi nehnu od knížek, kolik toho máme. Fight! Jsem z toho všeho fakt otrávená, ještěže už jsem ve svym a francouzka už asi ve Francii. Táta nebyl 2 dny doma, včera se vrátil, máma jede zejtra na 5 dní do Dánska. Dneska po škole Jeník, zejtra po škole zase doučko z matiky. Až bude víc času a taky nálady, napíšu.... Uf .. se mi ulevilo *255*

Tý jo

22. září 2008 v 16:28 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY

Zase jsem změnila design, já vím. Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!188!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Ale nuda je pěkná svině. Ve škole docela cajk. !623! Dvě pětky jsem v jednom dni ještě nedostala. Ale všechno je jednou poprvý, jak řekl Jeník. Proč jsou všichni naopak? *63* No jo, fyziku jsem posrala a matiku taktéž. Fyziku si opravim, snad se to rodiče nedozví, a na matiku seru, první známka mě přece nerozhodí. Pískám si *926* S Jeníkem to bylo fajn, strašně jsem se na něj těšila. Dneska bude opět leháro den. Televizka, počítač, knížka nebo časák (JOY), mp4 a v poslední řadě nějaký to učení. Už vidim ten víkend, to zas bude. Na příští tejden jsou nahlášený už 4 písemky. Dneska jsem přemýšlela, a došla jsem k názoru, že jsem jedna z nejblbějších ve třídě. Sice je to první školní měsíc ale myslim, že mám zatim jedny z nejhorších známek. Kuk :o) *817* I když vim, že vysvědšení mám skvělý na to, že jsem to . Těšim se zase na zejtra. Ve škole to bude fajn, a zase uvidim všecky zlatíčka. Jdu dělat herbář, ADIOS děcka moe.

21. září 2008 v 17:51 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY

Těšim se, těšim se, těšim se, těšim se! Koukám na tebe *18* Jojo, jsem prdlá, vim to. Ale vážně, vážně, vážně už se mi po nich stejská. !1040! Nejen po třídě, a po legraci, ale taky po nejlepší kámošce, po těch přestávkách tam a hlavně po něm. Juhuhů *4314* Vim, že až tam zejtra přijdu, zase budu chtít pryč, ale zatim mě hřeje ten pocit těšení se. Neee *5033* Co jsem dělala dneska? V podstatě nic zásadního. Za chvilku oba dnes neustále se hádající rodiče opustí barák, a já si lehnu do vany, budu si číst a prostě bude relax. Tůdle nůdle :-) *56* Takže se mějte fajn, a užijte si poslední den víkendu ...

Co? Prej nic

20. září 2008 v 19:19 | Gooverka |  NENÁPADNÉ NÁLADY

Nestává se, že bych měla chuť napsat 2 články v jeden den. Aww Asi je vyjímka, že už dlouho jsem doma, churavá, bez společnosti a tak mám asi pocit, furt vám psát nesmysli. Kukadla *4616* Dneska u nás byla kámoška. Prišla taky moje babička, a pomáhala nám určit rostliny do herbáře, no strašná kravina, ale musí to bejt. Hmmm *924* Kdyby za to byla pětka, neřeknu ale když je za to snížená známka na vysvědšení, tak to už se mi nelíbí. Nic nevím *164* Stěží biologii dávám na dvojku, a to sem ještě hodně ráda. Strašně se mi stejská po Jeníkovi. Nešťastnej (sn) *2362* Sice si každej den napíšeme asi 30 smsek, ale stejně. On má tréninky, a mě ještě nejni až zas tak dobře abych mohla běhat po venku. Čučim *1941* Uvidíme se tudíž až v pondělí, ve škole. Už aby to bylo.

Pink - So What

20. září 2008 v 10:49 | Gooverka


Děckáááá

19. září 2008 v 12:55 | Gooverka
Ano *3931* Fakt nemám co dělat, takže kdybyste mě chtěli něčím užitečným zabavit, můžete se mě ptát na cokoliv zde.
Fuj to smrdi *4304* Jinak jsem doma, a nudim se, do školy jsem nakonec nešla, kvůli těm strašnejm záchvatům kašle.
Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1346!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Už se mi docela stejská, nejen po nejlepší kámošce a našich gebících se úletech ve škole ale taky po Jeníkovi, už sakra zase chci bejt s nim.
Ble *4258* Změnili nám rozvrh, takže si zase musim zvykat na nový pořadí hodin atd. K mému zděšení, škola nespadla ani nevyhořela, jak jsem si přála.