Červen 2008

Odpovědi || 2

25. června 2008 v 22:27 | Gooverka* - Ta mrzutá
Fight!Největší chyba co jsem kdy udělala?
Udělala jsem jich spoustu, a nevím, která z nich je největší.
Hahahahaha. No.Jestli si dokážu představit, že bych byla profesionální fotografka?
Myslim, že spousta holek v mym věku, by fotografkou chtěla být. Hodně holek baví fotit, a já nejsem vyjímkou. Určitě by mě to bavilo ale nedokážu si sebe v takové práci vůbec představit.
*2373*Jestli se radši fotím z profilu nebo normálně?
Určitě raději normálně. Z profilu mi to absolutně nesluší.
Kterej blog nesnášim?
Nejde říct, že bych nějakej blog nesnášela. Nemám ráda blogy, které sou jen o okopírovanejch obrázcích, celebritách atd, prostě ty co postrádají originalitu. A samozdřejmě nemám ráda glitrové pozadí atd.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/90/290.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Nejlepší zážitek v mém životě?
Asi když jsem se dostala na gympl, to byl opravdu štastnej den. Mohli sme si podat jen jednu přihlášku a já sem šla nanejisto. Nakonec sem se dost dobře umístila a dostala se.
*2892*Bez čeho/koho bych se neobešla?
Bez rodiny, přátel a muziky.
*2731*Co bych si vzala s sebou na pustý ostrov?
Nějakýho kamaráda, vysílačku (která by musela fungovat :D) a kupu knížek!
*1362*Jídla, pití, vlastnosti které jsou mi proti srsti?
Jídla - houby, ryby a brokolice
Pití - Rum, Tonic a Whiskey
Vlastnosti - urážlivost, neupřímnost, lež

Ou jé

21. června 2008 v 17:29 | Gooverka* - Ta mrzutá
♥Ádios .... zejtra ráno odjíždím na vodu. Možná nějaký články předpřiravim ale nečekejte jich hodně. Dost se tam těšim už asi 2 tejdny, protože miluju jezdit na lodičkách po vodě, užívat si to a opalovat se. Vracim se ve čtvrtek. V pátek je vysvedčení. Pro vaši informaci chodim do prváku na gympl. Budu mít 4 trojky. Sice nejsem nadšená ale před měsícem to vysvědčení vypadalo daleko hůř. Takže si nestěžuju. Mějte se hezky, bude se mi stejskat.

Můj Názor - Terezín

19. června 2008 v 12:20 | Gooverka* - Ta mrzutá
Něco, mě k tématu 2. sv. války připoutává. Vím, že to období bylo pravdobodobně nejhroší v naší historii ale baví mě jezdit na ta místa a poslouchat to všechno .... Včera sme tam s kámoškou byly. Sice už jsem tam jednou byla ale včera to bylo i s průvodcem takže sem se dozvěděla hodně novejch věcí. Shlídli jsme i útržky filmu, které se našli. Ten film měl dohromady 2 hodiny a byl natočen v Trezíně. Bylo to o tom, jak se tam maj všichni dobře, jak si sou všichni rovni a tak. Sice celá ta cesta tam i z5 byla vyčerpávájící a hlavně bylo vyčerpávájící chodit po terezínskym areálu. Byli sme se např. podívat v krematoriu a v pitevně. Víc než Terezín bych chtěla vidět třeba Osvětim nebo Treblinku. Doufám že jednou v rámci školy se tam podívám, protože to bude absolutně o něčem jinym než Terezín. Terezín byla pouze přestupní stanice. Odsud jezdili transporty hlavně do Osvětimi.

Odpovědi || 1

14. června 2008 v 12:25 | Gooverka* - Ta mrzutá
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/69/369.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kde Bydlím?
Bydlím ve Středočeskym kraji, u Kolína. Je to takové malé poklidné městečko o 25 000 obyvatelích a jmenuje se Kutná Hora. Jsem ráda, že tu bydlím, je tu klid a je to blízko od Prahy. Někdy bych ale uvítala trochu větší město, páč tu nejni moc značkovejch obchodů a mnohy tu není co dělat.
!1190!Jak bych se popsala 3mi slovy?
náladová,veselá,pesimistická ...
*2051*Na koho nikdy nezapomenu?
Těch lidí je víc, nejde říct jen jednoho. Především jsou to některý lidi z tábora. Pak taky lidi, který jsou dneska mými nejlepšími přáteli a samozdřejmě nezapomenu na svoji rodinu.
*2496*Jestli mám ráda TH?
Jejich hudba mi nevadí. Sice se mi od nich písničky nelíběj ale ten nádech tý hudby je zajímavej. I přesto je nemám ráda, nemám rada jejich image, jejich názory atd.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/59/559.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jestli chystám nějaký změny na blogu?
No, vždycky jednou za tejden, když mě omrzí design tak ho změnim. A jestli chystám změny?? Myslím, že žádný nebudou. Menu, to měnim furt tak nějak průběžně, dycky, a design taky.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/26/226.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jestli miluju Marlborku?
No jistě. To je moje největší netový zlatíčko a už brzo se možná uvidíme a tak se moc moc moc těšim. :-*
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/871.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jaké oslovení mi vadí?
Vadí mi oslovení "Veroniko". Moc lidí mi tak neříká, jen třeba rodiče, když se na mě zloběj nebo profesoři.
I think I've fainted.Jakou nejbláznivější přezdívku jsem kdy měla?
Tak to nevim. Možná Kamzík - Viď Veu? :D Lidi na základce mi říkali břízo - je to odvozené od mýho příjmení, no a když mě někdo neměl rád, říkal mi např. dube.
Máte nějaké otázky? Tak se mě můžete zeptat zde.

O2 Sázava Fest

7. června 2008 v 11:29 | Gooverka* - Ta mrzutá
Už jen 52 dnů zbývá do této hudební bomby. Já mám to štěstí a jedu tam. Koná se to v Kácově, což je u Sázavy a Sázavu já mám dost blízko. Dneska jsem se koukala na kapelky který tam budou a skoro všechny mi vyrazili dech. Když sme poprvý s nej kámoškou viděli plakát a na něm dlouhej ale úžasnej seznam kapel, vysnily sme si, že tam pojedeme. Koná se to totiž od 31.7 do 2.8 a tak sme tajně doufaly že náš naši pustěj. O to víc sem byla nadšená když mi doma brácha řekl, že tam jede a naši mi to samozdřejmě dovolili. Lístky sme koupili za 690 kč a já se těším na poslední dny července na Sázava Fest. Jedete tam někdo? Abych vás nalákala, dám vám sem ty nejlepší kapely a lidi který tam budou.
Ty lidi a kapely který stojej za shlídnutí:
1. Sean Kingston - Mladej raper, kterej je z jinýho kontinentu
2. 100 °C -
Slyšela jsem o nich jen chválu
3. Bára Zemanová -
Kdo by ji nechtěl vidět naživo?
4. Bow Wawe -
Boreček,jó :D Kluci v klidu
5. Clou -
Na ty nedám dopustit
6. Desmod /sk/ -
Znáte je?
7. Ewa Farna -
To bude zážitek na celej život :D
8. Gipsy.cz -
Taky je chci vidět naživo :)
9.
Chinasky -
Pohoda,klídek, tabáček :)
10. Kryštof -
Už jsem je viděla a byl to zážitek na celej život
11. Mandrage -
Mládá punk-rocková skupinka, kterou sem si dost oblíbila
12. Monkey Bussines -
Moc písniček od nich neznám ale je to elita
13. One Night Band -
Bells in my head u mě vede
14. Polemic /sk/ -
Kdo by je nechtěl vidět?
15. PSH -
Další elita
16. Rybičky 48 -
Víte,že jsou od nás z města? No jo :)
17. Tleskač -
SKA SKA SKA
18. UDG -
Ty miluju nejvíc
Je jich tam o 100 procent víc, ale tohle je výběr těch pár nejlepších.