Duben 2008

Nebrečte ... :D

25. dubna 2008 v 12:44 | Gooverka*
10 dní pryč, tomu řikám paráda. Dobře, loučím se s váma. Kdo ještě nečetl ty články před tim, jedu do Itálie. Se školou máme takovej výmněnej pobyt a tak sem tu před 1 měsícem měla italku a teď jedu zase k ní, na Sicílii. Dneska zhruba ve 4 hodiny nasedám do autobusu směr Řím. Tam se vyspíme, projdeme si tam všechny možný památky a pak trajektem na Sicilku. Tam budeme zhruba 6 dní a pak přes Florencii zase z5. 5.Května je datum příjezdu. Napíšu vám tak za 3 dny - kdy už budu na Sicíílii. Teď tam je kolem 22 stupňů a tak se těšim na moře a na to, jak budu chodit jen v sukni a v žabkách. Prostě naprosto jinej svět. Chci vám jen říct, že teď nebudu psát moc článků a komentů se asi taky nedočkáte, takže se omlouvám. Mám vás všecky moc ráda ale nebojte, snad to tam přežiju ve zdraví a bez úhony(italové furt jenom kalej). Mějte se krásně a přeju vám ať to tu vydržíte, těch 10 dní. :-*
btw: Díky ti Plush :-* Taky se mi bude stýskat.

3 Věci, který mě naprosto neberou ...

22. dubna 2008 v 16:27 | Gooverka*
  • Scene. To mě nebere vůbec. Nechápu tento styl a štve mě, jak se do něj všichni stylizujou.
  • Růžová barva. Dřív sem ji měla ráda ale teď ji nemůžu vystát. Myslim tu sladkou světlou růžovoučkou. Ta tmavá se mi docela líbí.
  • Základní školy. Jak já je nenávidim. Podle mě, dětský hřiště, kde se k vám spolužáci i učitelé chovaj děsně. Ten přístup tam je hroznej. Až na SŠ jsem poznala, jaký dopravdy profesoři jsou a jakej je správnej přístup k nám - studentům.

Zase další úvaha?

11. dubna 2008 v 20:46 | Gooverka*
Nečtěte to, když nechcete, páč tento článek je celej o mém dosavadním životě.
Narodila jsem se 24.7. roku 1992 v půl osmé ráno, byl pátek. Narodila jsem se v Praze 2. Proč? Byla sem tak dobrá, že sem se mamče omotala kolem pupeční šnůry a hrozilo že se uškrtim. Proto jsem narozená na Praze 2 v jedné nejmenované ale hodně známé porodnici. Naši se brali 4 měsíce před tim, než jsem se narodila. Táta je jednou rozvedený a z prvního manželství má dva syny. Moje dva nevlastní bráchy. Ten mladší (ted už 23-letý) bydlí s námi, ten druhý se svojí mámou.